Project IGI 2 Nie chcę chodzić Płynnie

Witam mam Śmieszny problem z tą grą ponieważ mi się ona trochę zacina ja nie wiem co robić a pecet mam 100% lepszy niż ma Gra a u mojego kolegi Jak rakieta co się może dziać ? a może zadzwonić do Redakcji ? :telefon:

Ja bym obstawiał wirusy i programy szpiegujące. Zainstaluj Kaspersky Internet Security 2009: http://www.kaspersky.com/kis_latest_ver … =206910281 (wersja 30-dniowa). Wcześniej jednak upewnij się że w systemie nie ma żadnych innych programów antywirusowych lub zapory anty-hakerskiej. Jeśli są usuń je i dopiero wtedy zainstaluj Kasperskiego. Później uaktualnij bazy danych wirusów i uruchom pełne skanowanie komputera. Usuń wszystkie wykryte zagrożenia. Powinno pomóc.

mam tego właśnie Kasperskiego i mi wykrywa virusy w windows/windows 32 i nie wiem czy je kasowac ? bo pisze że mam jakiegoś virusa na płycie główniej i musiałem komupter resetować i przy resecie wyskoczyła takie coś jagby przeglądanie dysków i pisało od 1-9 usunąć naprawić itp co mam zrobić ??

A MOŻE UŻYJĘ CombofixA ?? CO TY NA TO ??? DOBRY JEST ? USZKODZI MI SYSTEM ??

Usuń wszystkie wykryte zagrożenia. Kaspersky jest 100% bezpieczny i komputera ci nie uszkodzi na pewno. Co do ComboFixa - ludzie mówią, że jest bezpieczny, ale ja mu nie ufam. Wszystkie wirusy usuń, niezależnie od ich lokalizacji.

i co mam go usuneło mi 2 Virusy i koniec i nic się nie stało ****** nic mi się nie poprawiło a po 2 przez ten ******* program coś mi się pojawia :

http://i40.tinypic.com/fentoi.jpg

:evil: :evil: :evil: :evil: ZEPSULIŚCIE MI KOMPUTER!!

Widząc twoje zachowanie nie mam ci zamiaru dłużej pomagać. Widać niedorosłeś jeszcze do używania komputera. Poproś mame o pomoc i nie trolluj.

paxi13 ,

1.Nie wiem do kogo kierujesz pretensje - zacznij od siebie, Combofixa nikt tu dotąd ne polecał, jeżeli użyłeś - zrobiłeś to na własną odpowiedzialność.

2.Nie kieruj epitetów pod adresem userów, którzy poświęcają swój czas, by ci pomóc. :?

3.Forum to nie twój plac zabaw - daruj sobie wulgaryzmy, nawet częściowo wykropkowane. :?

Start - uruchom - cmd - sfc /scannow (płyta od systemu musi być w napędzie).

Pisze to tylko po to, żeby nie zrobić wrażenia, ze sie wystraszyłem i uciekłem. Jeśli zaś chodzi o ciebie - … .