Project spartan problemy windows 10

Witam dzisiaj  zainstalowalem Windows 10 TP w przegladarce projekt spartan brak możliwosci sprawdzania pisowni oraz wpisywania znakow  “s c l a o” wiadomo jakie to znaki brakuje nad nimi kreseczek, ale nie moge tego napisac za pomocą  alt i danej litery gdy slucham muzyki np. przez YouTube lub soundcloud to po minimalizacji przeglądarki dźwięk znika czy tak ma być?

 

PS.Wiem że post zawiera bledy ale bez tych znakow inaczej nie mogę napisac

Edge jest nadal w fazie rozwoju, więc nie licz na w pełni sprawną przeglądarkę

Cześć,

Zaktualizuj Windows 10 TP do Windows 10 Insider Preview (kompilacja 10130).

źródło: http://www.dobreprogramy.pl/AntyHaker/Microsoft-zwieksza-tempo-kompilacja-10130-ujrzala-swiatlo-dzienne,63383.html

Dziękuję za odpowiedź właśnie pobieram aktualizacje musiałem tylko w ustawieniach zmienić z Slow na Fast żeby pokazała się ta aktualizacja dodam jeszcze że aktualizowałem windows 7 do windows 10 więc będę teraz testował czy wszystko śmiga :slight_smile:

 

Ps.Mam pytanie czy wersja Technical Preview zaktualizuje się do finalnej wersji sama czy będę musiał jeszcze raz instalować na nowo system Windows 7 i dopiero aktualizować do 10 i sterowniki ?

  • Nie zaktualizuje się Preview sam! Będziesz musiał zastosować tę drugą opcję.

  • No właśnie! Trzeba liczyć się z tym, że mimo zachęty Microsoftu, Windows 10 może nie znaleźć odpowiednich sterowników dla danego sprzętu i trzeba będzie wrócić do systemu dotychczasowego lub szukać sterowników “ręcznie”.