Projekcja sieciowa a rozszerzony pulpit

Witam, mam nietypowy problem odnośnie podłączenia komputera do projektora. Posiadam projektor Epson EB965H. Połączenie do projektora odbywa się poprzez sieć WIFI i oprogramowanie Easy Network MP dołączone do projektora. Wszystko w zasadzie działa ok, program wykrywa projektor i ekran komputera jest wyświetlany bez problemu przez projektor jednak ja potrzebuję fukncji rozszerzenia pulpitu, która nie działa przez połączenie sieciowe. Windows wykrywa jedynie jeden monitor i nie ma możliwości rozszerzenia pulpitu. Oprogramowanie epson również nie uwzględnia takiej możliwości, ja jednak potrzebuję aby mieć niejako dwa oddzielne pulpity, jeden dla użytkownika komputera, drugi dla “widza” poprzez projektor. Jest możliwość zrobienia czegoś takiego programowo ? Kiedyś w Windows 7 podobno istniała funkcja projektora sieciowego (http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/network-projectors-faq#1TC=windows-7) jednak dziś już nie mogę już tego znaleźć. Podobno Windows XP ją jeszcze posiada ale też nie wiem gdzie szukać. Z innych rozwiązań myślałem o jakimś wirtualnym monitorze lub pulpicie, który mógłby być wysyłany na projektor ale nic sensownego nie udaje mi się znaleźć. Jedyne znane mi rozwiązanie to rozwiązanie sprzętowe w postaci transmitera HDMI po WIFI i wtedy prawdopodobnie Windows wykrywa to jako drugi monitor i problem rozwiązany jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami a budżet jest już wykorzystany. Jeśli jednak się nie uda to nie pozostanie nic innego. Proszę o wszelkie sugestie i pomoc w znalezieniu rozwiązania.

(nie jestem pewien czy dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie do właściwego)