Projektor z WiFi rozdzielczość HD do 1000 zł

Dzień dobry :slightly_smiling_face:

Koledzy pomóżcie - chcę kupić sprzęt na którym się nie znam :stuck_out_tongue:
Projektor do oglądania meczów na działce w ogrodzie który będzie również wykorzystywany do salonu :slight_smile:
Wymagania by był niewielkich rozmiarów - jak sie uda taki znaleźć
Rozdziałka wyświetlanego HD,
Wi fi, udostępnię mu po prostu sygnał :slight_smile:
( akumulatory ) ale to już pewnie wymagam cudu
Cena 1000 zł.
Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Projektor nie musi być super markowy. byle pracował w miarę kulturalnie.

Nic nie polecę, ale parę uwag.

  • W dzień, na działce w ogrodzie, na żadnym projektorze nic nie obejrzysz, bo nic nie będzie widać
  • Bezprzewodowa transmisja obrazu nadaje się do prezentacji, ale oglądanie na tym ruchomego obrazu to udręka
  • Projektor “żre” dużo prądu, więc zasilanie akumulatorowe raczej odpada
  • W tym budżecie… może być naprawdę ciężko. Chyba, że coś używanego.

Widziałem na allegro masę nonejmów które niby to potrafią - dlatego pragnę by wypowiedział się ktoś kto ma takie niedrogie użyteczne cudo.

Pewnie mają wbudowany odbiornik Miracast. Działa to jednak bardzo słabo przy ruchomym obrazie. Kompresja jest wyraźnie widoczna.

Ciekawe, widziałem projektory, które bez zasłaniania okien przy słonecznym dniu ładnie wyświeltłay obraz. Sam mam do czynienie z projektorem Acera, który pięknie wyświetla obraz przy świetle słonecznym bez konieczności zasłaniania okien.

50W to dużo?

Tu się zgadzam. HD za 1000zł? Zapomnij, dobry projektor, który oferuje XGA tyle kosztuje, HD pewnie koło 2k, FullHD to myślę, że 4k.