Prolem z ramem niedzialaja 2 kostki ramem tylko jedna

zacznijmy od tego mam 2 kosci ramu po 512mb i 2 sloty w plycie glowniej kupilem sobie 2 takie same kosci ramu corsaira po 1gb kazda razem 2gb i chcialem wymienic to jak zmieniam ram i wyciagne stare 2x 512 i wloze 2x 1gb to mi niedziala komputer albo zasilacz cos chrzeszczy a gdy wloze jedna stara i jedna nowa czyli 1gb i 512 to mi dzilaa tak samo jest z druga bo tez probowalem lub jak wloze jedna nowa 1gb tylko to tez mi dzilala nieiwem dlaczego mi niedzilla kiedy wloze 2x 1gb dziala mi tylko 1gb : 512 albo tylko 1GB lub tylko 2 512 :frowning: prosze o pomoc nieiwem co zrobic kupilem 2x 1gb zeby miec 2 gb a niemoge i moge miec tylko 1gb : stara 512 nieiwem dlaczego to niedziala monitor sie nezapala jak wlacze 2x 1gb pomocie nieiwem co z tym zrobic

jaka konfiguracja???

Konfiguracja ? jesli chodzi o sprzet to karta graficzna zintegrowana 128mb ati radeon xpress 200 processor intel pentium D 3.2 ghz ram : no to mam 2 stare kosci po 521mb ale teraz zmienilem bo da sie jedynie 2 kosci jedna corsair 800mhz 1gb a druga to samsung 400mhz 512…

no ale mam jeszcze jedna corasaira ta sama na ktora chcem zmienic ta 521 troche mnie to frustruje…

Podaj dokładną nazwę płyty głównej

Nie pomyliło ci się coś? Jak to możliwe że jedna kość ma 400Mhz a druga 800…Wychodziłoby na to że mieszasz DDR2 i DDR1 co jest raczej niemożliwe. Podaj model płyty głównej.

wcisnąć sie nie da ddr2 do ddr :mrgreen:

Jeszcze mało wiesz :stuck_out_tongue:

DDR2 są 400/533/667/800/1066 MHz

DDR1 są 266/333/400 MHz

Tu jest DDR2 400MHz

http://www.allegro.pl/item315471649_2gb … d_ss_.html

http://shift.pl/kingston-2-x-ddr2-1024m … 20068.html

nie to moze sie pomylilem z tym 400 mhz… mam te stare ddr 3 co maja chyba po 600mhz nieiwem dokladnie a te nowe mam po 800mhz dual chanell plytre glowna juz mowie mam do dupy moze i przez to jak podlaczam 2 ramy po 1gb to cos tuka przy zasilaczu i monitor sie niewlacza plyta glowna to

Manufacturer : Intel Corporation (Intel)

Product : D102GGC2

Version : AAD70214-200

Serial Number : BTGC63500655

Support MP : Yes, 5 CPU(s)

Version MPS : 1.4

o jednak niepomylilem sie co do tego 400 :slight_smile: tak pisze na kostce 512 najtansza :stuck_out_tongue: byla teraz kupilem lepsze i nic niemoge zrobic jedynie jedna zamioast 2 moze plyta glowna nietaka jest albo zasilacz zaslaby nieznam sie zabardzo na hardware ale to lubie :slight_smile:

poprawi nap olskie znaki jutro bo dzisiaj niemam sily :slight_smile:

Wydaje mnei sie ze jest jakies ogranicznieco do tej pamieci na tej mojej plycie glownej co mam teraz zrpbc moze zasilacz zaslaby jest tu jakis expert ?

Proszę zmienić temat na konkretny, poprawić błędy i używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

to jak znalaz ktos cos do pomocy albo zauwazyl co jest nietak ?