Prolem z wyskakującym problemem podczas otwierania Windowsa

Question

Witam mam bardzo poważny problem jest dlatego że nie mogę nic

zrobić.

wyskakuje mi komunikat

PROGRAM EKSPLORATOR WINDOWS przestała działać.

Są 2 opcje do wybrania:

1.Wyszukaj rozwiązania w trybie online i uruchom ponownie / po wybraniu tej

opcji nie znajduje żadnego rozwiązania i pokazuje sie ponownie komunikat

2.Uruchom ponownie / po wybraniu tej opcji pokazuje sie ponownie komunikat

OPCJA POKAŻ SZCZEGÓŁY jest taka treść

podpis problemu

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: Explorer.exe

Wersja aplikacji: 6.0.6000.16549

Sygnatura czasowa aplikacji: 46d230c5

Nazwa modułu z błędem: StackHash_8d13

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00000000

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.2

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 8d13

Dodatkowe informacje 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

Dodatkowe informacje 3: 8d13

Dodatkowe informacje 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= … cid=0x0415

format nie wchodzi w gre mam za dużo na dysku,chciałbym to naprawić.

Bardzo prosze o pomoc

sprobuj skorzystać z modułu przywracania systemu (być może problem jest z rejestrem systemu windows), robiłeś ostatnio jakieś zmiany ?? instalowałeś nowe programy ??

aktualizował jakieś aktualizacje windowas. i w czasie tego właśnie coś takiego powstało.

najgorsze jest to że nie mogę nic zrobić na kompie również w trybie awaryjnym.

nie mam również płyty windowsa visty mam tylko na laptopie dysk recover i skopiowane mam to na dysk dvd

Miałem kiedyś podobny problem explorer włączał się i po chwili wyłończał , w zasadzie nic nie można było przez to zrobić przez to.

Powodem był jakiś plik sciągnięty przeglądarką firefox na pulpit.

Wejdź w Menadżer zadań --> Zakładka Procesy --> Zakończ proces explorer.exe. Teraz usuń wszystkie ostatnio sciągnięte pliki z pulpitu, czyli Menadżer zadań -->

Zakładka Apliikacje --> Nowe zadanie --> Przeglądaj --> Komputer–>Dysk C–>Użytkownicy–>“Swój login”–>Pulpit–>Klikaj Prawym na pliki i usuń.

guccio

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Witam dokładnie to było to, na pulpicie miałem dwa pliki w jakimś dziwnym formacie filmowym, usunąłem te pliki taką metodą co ty mi kolego powiedziałeś bardzo bardzo dziękuje, i teraz już mi działa

jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Proszę bardzo :slight_smile:

W moim przypadku było o tyle gorzej że nie mogłem wejść do folderu Pulpit, bo od razu włączał się proces explorer.exe

Podejrzane pliki z pulpitu usunełem za pomocą TotalCommandera.

ja na początku nie widziałem żadnych plików w katalogu pulpit i myślałem że tego nie uda mi się zrobić, ale na szczęście w ostatniej chwili zauważyłem opcje “pokaż wszystkie pliki” i ukazały mi się :d tak czy inaczej udało się. jeszcze raz dziękuje i mam nadzieje że ten post przyda się jeszcze komuś gdyż dużo ludzi ściąga pliki na pulpit i może sie komuś stać coś takiego.