Promocja Lenovo AIO - czy ma to sens?

Jest duża promocja na Lenovo AIO, patrząc na obecne ceny laptopów, czy na przykład ten model jest wart zakupu?
Cena zachęcająca, czy jednak integra pozwoli odpalić na przykład WOT-a chociaż na średnich?
https://www.euro.com.pl/komputery-all-in-one/lenovo-aio-lenovo-24-bl-i510210u-8gb-512ssd-w.bhtml

To jest komputer do recepcji, do przyjmowania klientów, ewentualnie do domu, do przeglądania WWW.

Czyli jeśli się nie gra - to do przeglądania internetu i prostych programów się nada jak sądzę, bo procek i ilość ramu ma taką jak lapki za 3000 tysiące.
Ciekawe tylko, czy matryca jest bardzo kiepska, nie ma nigdzie nic na ten temat, ale chyba wiecęj jak 200 nitów, to zapewne nie ma.

Generalnie to niema ani zalet PC ani Laptopa. Jest dobre w biurze, do przyjmowania klientów, bo zajmuje mało miejsca i niema tam potrzeby specjalnej wydajności. Z drugiej strony, jest też drogie w naprawach. Mam podobne ze dwa, bo ludzie zostawili jak padło, za wysokie koszty naprawy były.
Służą do przyjmowania zleceń i wypisywania faktur.

Nie myśl o WOT itp. bo zajedziesz szybko taki sprzęt, to tak naprawdę laptop w większej obudowie z monitorem.

Zarąbisty komputer do pracy. W gierki prostsze też pograsz, mam podobny, tylko HP, Intel 8250U i z kartą MX110 i tłukę w WOTa na fHD. Ale pamiętaj, że ja miałem MX110. Oczywiście testowałem np. BeamNG i żnie, więc w BeamNG nie pograsz.

Czy ja wiem, 8 GB pamięci i Intel® Core™ i5 10gen 10210U 1,6 - 4,2 GHz…tylko do przyjmowania klientów.
Wiele lapków do 3000 zł nie ma dużo lepszych parametrów (17 calowych)…a tutaj jest jednak duży FHD ekran.

No właśnie tak ironicznie do przyjmowania klientów. Chcesz grać w WoT, to graj. Nie wiem, po co zadajesz pytania odnośnie gier na forum. Sprawdź wymagania i tyle.