Promocja na house.pl - jak zdobyć kod?

Witam,

 

Na stronie house.pl pojawiła się informacja o promocji “-40% na wszystko” - link. W regulaminie promocji pisze że trzeba zdobyć kod przy pomocy facebooka / maila / SMS. Jako że nie mam facebooka chciałem zdobyć kod mailowo lub przez SMS problem w tym że nie widzę takowej możliwości. 

 

Na stronie opisującej promocję nie ma żadnego pola w które można by wpisać swój adres e-mail lub numer telefonu. No chyba że ja czegoś nie widzę. Jest co prawda znaczek @ który sugerowałby że po jego kliknięciu będzie możliwe wpisanie swojego adresu email. Jednak po kliknięciu owego znaczka nic się nie dzieje tzn. strona robi się lekko biała i nie pojawia się żadne okno. Testowałem to na 4 różnych przeglądarkach i zawsze mam to samo. 

 

Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie czy ma możliwość wpisania na tej stronie swojego maila lub numeru telefonu? 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

A nie trzeba być przypadkiem zalogowanym/zarejestrowanym na tej stronie by móc w ogóle otrzymać rabat/skorzystać z promocji?

Jeśli się nie mylę, strona ta jest jakimś sklepem internetowym, a w większości takowych (jeśli nie wszystkich) maila podajesz podczas rejestracji.

W tym przypadku najprawdopodobniej kliknięcie w małpę “odnotowuje” chęć otrzymania rabatu dla istniejącego na stronie konta.