Promocja neostrady od 4 lipca

zastanawiam sie nad netem w neo.dotycgczas mam w vectrze i place 70 zl za 296kb (sciagajac cos mam 30kb)

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_pr … t&p1=35441

ciekawy tylko jestem jak to jest z tym limitem 15 gb w przypadku opcji 512 czy wtedy chociaz stronki chodza porzadnie

czy jestescie zadowoleni z neo,czy czesto sa awarie bo ja mam neta w tej kablowce ponad 2 lata i tylko raz nie mailem neta caly dzien a tak wszystko w porzadku

Od kilku miesięcy nie miałem problemów z neo.

A jak jest to z limitem: jeśli dużo ściągasz to lepiej zostań przy vectrze, gdyż gdy prędkość spadnie do 32kbps to jest po prostu makabra (wieksze stronki dłuże się ładują, nawet bardzo długo: masz prędkość ok. 4kb/s)

Natomiast jeśli dużo nie ściągasz to opłaca sie brać neo.

Tylko nie zrób z siebie głupka i nie podpisuj umowy na 3 lata.

Bo za rok za taką samą cene będziesz miał pewnie 1MB.

a nie czasem płacisz 70 zł za 296 kb/s a ściąga ci się z prędkością 30 K B /s?

Jeśli tak to wszystko jest OK

Witam , 2 lato to też za długo , mam jeszcze rok do końca umowy na neo 512 i niestety promocja mnie nie obejmuje , musze płacić po 96 zeta za miesiąc plus abonament telefoniczny /korzystam z komórki/. A co do jakości to jest `OK , ponadto zgadzam się z aju

na 3 lata to na pewno odpada,mysle zeby wziasc neo bo w vectrze od dawna place 70 zl i uwazam ze za 296 to za duzo.mieszkalem w gda i tam to sie placi tyle ale za 1gb.

najglupsze jest to ze jak ktos podpisze w vectrze umowe od nowa to placi 40 pln za to lacze co ja a ja mam u nich ponad 2 lata i go… mi z tego tytulu oferuja gratis

Nie warto.

Miałem Neo128 przez rok i sprawowała się średnio. Nie było dnia, żeby aplikacja nie odmówiła posłuszeństwa (najczęściej reset pomagał ;/)

Kiedy była jakaś wątpliwość dot. przykładowo przedłużenia (w moim wypadku zerwania) umowy z TPSA dzwoniłem pod Błękitną Linię.

Na dzwonieniu się skończyło, bo o rozmowie z człowiekiem nie było szans.

Zostań przy tym co masz. Na pewno lepiej na tym wyjdziesz :wink:

Canaletto -troszkę przesadzasz.

  • nie należy korzystać z apllikacji Neostrady. Nie ma wtedy problemów z jej “posłuszeństwem”. Korzystam z Neo dwa lata (opcja 512) i musze przyznać, że klopoty (wynikające z problemów na centrali) miałem może trzy razy. Za każdym razem problem był usuwany w ciągu maksymalnie kilku godzin. Jeśli chodzi o limity to tak jak pisał aju , jeśli nie pobiera się z sieci filmów lub olbrzymiej ilości mniejszych plików (limit przy 512 wynosi 15 GB) to przy normalnym korzystaniu nie pojawia się obawa jego przekroczenia.

tak było kiedyś, obecnie błekitna linia jest zdecydowanie sprawniejsza i kontakt nie jest już taki trudny. Ponadto w sprawie neostrady nie należy dzwonić pod Błekitną Linię tylko pod numer 0 800 102 102 a tam raczej nie napotkałem problemów z dodzwonieniem się.

Nie chcę tutaj zachwalać TPSA jako instytucji bo jej wady są ogólnie znane ale usługa Neostrady, jej stabilność i funkcjonalność (przynajmniej w moim przypadku) nie budzi zastrzeżeń. Z pewnością nie jest to najlepsza oferta na rynku ale nie każdy ma dostęp do innej, LEPSZEJ oferty. Nie należy w każdym razie odrzucać tej usługi tylko dlatego, że jest oferowana przez TPSA, lecz rozpartywać ją w odniesieniu do innych dostępnych dla konkretnej osoby alternatywnych możliwości.

Dokładnie tak jak pisze sdar.

2-3 lata temu były jeszcze problemy z neo, obecnie występują sporadycznie i nawet w ogóle się nie zdarzają ( jak pisałem od roku 0 problemów).

Aplikację wanadoo należy w piereszej kolejności usunąć jeśli się przez przypadek ją zainstalowało ;]

Przed zamówieniem usługi warto przejść się do TP lub do nich przedzwonić i dokładnie dopytać się o techniczne możliwości podpięcia neo, jakość łącz, czy szykuja się jakieś modernizacje itp.

Ja mam neo 1MB od 3 lat i jestem bardzo zadowolony, awarie to były pojedyncze przypadki, nie było internetu przez kilka godzin ;]

hmmm musze pogadać z tatą na temat tej nowej promocji w Neo :smiley: ja mam

internet radiowy z łączem 256kb dzien 512kb noc lecz niestety gdy na danym nadajniku zbierze sie spora suma użytkowników to niestety lecz net zaczyna strasznie zamulać lub przestaje wogule działać :confused:

A ja podpisuje z nimi umowe na 2 lata…

Pierwsze 12 miech za 33 zł, a następne 12 miech za 66 zł… wychodzi coś 350 zł taniej niż w zwykłym abonamencie… opłaca sie ? według mnie tak…

Zwłaszcza jak się już “przesiąkło” tą radiówką…

promocja bardzo a to naprawde bardzo ciekawa :smiley: mam od czasów jak jeszcze nie było limitów i naprawde moge polecic ją :slight_smile:

Promocja ciekawa, zwłąszcza że po zapowiedziach zmian UOKiK nie będziemy płacić za abonamnet telefoniczny, tylko za sam internet…

A inni operatorzy niedługo powinni już mieć dostęp do kabli Telekomuny (TP SA) więc internet zacznie tanieć. WiMax powoli zaczyna startować w Polsce… Przetargi już były teraz czas na realizacje…

eh… kończy mi się umowa na neo i jednak zostanę przy neo…tylko z opcji 256 przesiadam się na 512 i podpiszę umowę na 3 lata, u mnie radiówka 256 kosztuje 50 zł, więc neo bardziej mi się opłaca 8)

aero , nie ma sensu na tak długi czas ;), tak jak napisał aju przez ten czas internet potanieje i będzie można kupić coś znacznie lepszego ;).