Promocja Net24 w Netii

Witam na poczatku lutego dzwoniłem do Netii zeby mi podwyzyli neta z 128kb na 1mb. Powiedzieli mi że przyspiesza mi jak sie zacznie okres rozliczeniowy czyli dzisiaj. Jestem troche niecierpliwy bo jest mi teraz potrzebny 1mb . Czy ktos juz skorzystał z tej promocji i ile czekał godzin od poczatku okresu rozliczeniowego, zakładam ze od dnia 2 kazdego miesiaca. Prosze o wasze wypowiedzi

Witaj, ja kilkakrotnie już podwyższałem prędkość netu w Net24 i wiem, że jeżeli nie masz w dniu rozpoczęcia obowiązywania nowej szybkości netu, to należy zadzwonić na bezpłatny numer dla abonentów Netii *88 i połączyć się z obsługą techniczną i oni wtedy zresetują połączenie i net będzie Ci śmigać z nową prędkością. Powodem tego, że w dniu rozpoczęcia obowiązywania nowej szybkości internetu nie masz jej jeszcze u siebie jest to, że Netia automatycznie zmienia szybkość dla abonentów i wtedy ich komputer, który reguluje szybkość poszczególnych użytkowników Net24 pamięta jeszcze starą wartość i rozwiazaniem tego problemu jest właśnie wspomniane przeze mnie zresetowanie przez nich połączenia - od tego momentu będzie zapamiętana nowa szybkość połączenia. Cała operacja zmiany szybkość trwa chwilkę - tak jak w przypadku zwykłego resetu komputera

ohoho… a ta z netii nic wczoraj nie mówiła :evil: ale dobra uszczęśliwiłes mnie tą wiadomością