"Promocja Netii - rok za darmo" - dobre?

Witam.

Zainteresowała mnie promocja Netii “Rok za darmo”. Czy korzysta ktoś z Was z Internetu od Netii? Jakie są wasze opinie? Jakie parametry (dynamiczny/statyczny IP, możliwości P2P itp)

Czekam na opinie :slight_smile:

Hej, mam tą promocję tylko że zamówiłem kilka prawie rok temu :wink: to jest druga edycja tego. Jakość udługi jest dobra tylko że musisz mieć swój ruter żeby uruchomić neta. IP dynamiczne.

wedłg mnie extra nawet mi 1 raz przekroczyło limt transwferu na umowie (było 1120kb a na umowie mam 1024):stuck_out_tongue:

Taki: Sagem F@ST 800 wystarczy? I czy zamiast tego może być od razu router z wifi np. taki: klik!

Czy w Internecie od Netii nie ma rozłączeń, bo czytałem tego trochę i ludzie na to właśnie narzekają.

Korzystam od 1,5 roku na linii TP, transfer zgodny z umową, IP dynamiczny, wsparcie merytoryczne i techniczne na poziomie i kompetentne, warto z nimi kooperować, modem dowolny; sagem, thomson speedtouch ale trzeba dobrać właściwy sterownik/VPI,VCI/. Rozłączeń pomimo linii TP w zasadzie nie zanotowałem, w przypadku awarii reagują szybko, angażują firmę outsource’ingową.