Promocja, reklama baru azjatyckiego w Warszawie

Witajcie, w jaki sposób można wypromować kuchnię azjatycką w Warszawie, chciałbym komuś po prostu pomóc. Jedzenie bardzo dobre i przystępne ceny.

Moje pomysły to - konto na każdej liczącej się „społecznościówce” i udostępnanie ciekawych treści, czyli najlepiej zdjęć jedzenia, zapraszanie „Youtuberów” którzy robią recenzje restauracji

Może pogorszenie jakości i reklama w kuchennych rewolucjach?

youtuberzy dużo biorą za to?

Nakręcić krótkie filmiki z tego, jak się gotuje poszczególne potrawy, a następnie puszczać wraz z zabawnym komentarzem na YT raz w tygodniu. Dodatkowo krótkie filmiki do TT, powiązać z mapami Google.

ten co gotuje nie lubi być nagrywanym :smiley:

Nagrywaj tak, żeby nie było widać osoby. Zobacz jak robi filmy np. Foodemperor

No nie, nie wierzyłbym w recenzję zrobioną za pieniądze. Takich recenzentów w Warszawie jest sporo https://www.youtube.com/results?search_query=restauracje+warszawa+recenzja

Oni robią te filmy, żeby ich kanał był popularny i to jest ich zysk… a może nie? To tylko pomysł, nie znam się na tym więc jeżeli myślisz, że to dobry kierunek to dopytaj właściwych osób. W Warszawie jest chyba jakieś biuro/agencja zrzeszająca Youtuberów. Coś mi się kojarzy że to https://lifetube.pl/ może przez nich jakieś kontakty albo lepiej bezpośrednio do twórcy, który ci się spodoba. Takie luźne pomysły, nie mam pojęcia jak to wygląda w realu, nigdy nie korzystałem.

ten to jest jajcarz :]