Promocja strony/fb / google adsense

1.Witam was, czy znacie jakieś tanie sposoby promocji strony? reklama za sms czy coś takiego ?

Słyszałem o linkowaniu, ale nie wiem za bardzo co jak i gdzie. Mam stronę w której przeważają zdjęcia ( hmm żeby wam to zobrazować powiedzmy że coś na zasadzie strony demo*ywatory. pl.

Macie jakieś pomysły, porady ?

O tym już pisałem niegdyś, ale napisze jeszcze raz ze względu że nie dostałem odpowiedzi.

Stworzyłem ową stronę internetową i chciałem ją zintegrować z facebookiem. A więc dodane zostało logowanie za pomocą fb (działa pieknie). A także likebox( wyświetla uzytkownikow ktorzy to lubią ) No i żeby to wszystko fajnie działalo musialem najpierw stworzyć aplikacje facebookową. Po stworzeniu wszystko jest fajnie, z tym że - Gdy wchodzę w informacje, w sekcji tworcy aplikacji widnieje moja miniatura konta osobistego na facebooku (jako tworcy tej aplikacji). No i własnie tutaj jest problem, nie chce by to było widoczne, czy można jakoś to usunąć, ukryć ?

  1. Skoro już stworzyłem wątek, to zapytam od razu o kolejną kwestię, po raz pierwszy zarejestrowałem się w google AdSense, gdy zaloguje się do konta to nie widzę żadnych reklam dostępnych (stworzyłem jednostke reklamową i wkleilem kod do strony). Chcę się tylko upewnic, - to zalezy od ilosci uu na mojej stronie? skoro strona jeszcze praktycznie nie wystartowała to dlatego nie mam zadnych ofert reklamowych ?

3.1 - Słyszałem że pojawiaja sie czasem reklamy charytatywne, jak to zniwelować ?

Dziękuje z gory za wszelkie propozycje i pomoc

Pozdrawiam :wink:

To o czym piszesz to nic innego jak SEO - czyli pozycjonowanie i promocja.

Jak nie masz o tym pojęcia to efekty będą marne lub żadne.

Jest wiele firm, które robią SEO dla stron, portali czy czego tam chcesz.

Ale z reguły to koszt min. kilkuset złotych.

Opatrz np. na ceny poszczególnych usług na favore.pl

http://www.favore.pl/cat151014_tworzenie-stron.html

Unikać należy ofert typu SEO za 50 zł bo to nie ma żadnego sensu.

Co do adsence to poszukaj na Google.pl

http://www.google.com/support/forum/p/W … 95ed&hl=pl

Tylko czy warto samemu się w to bawić. No nie wiem. Widać, że nie masz pojęcia o tym.

Masz rację, specjalistą w pozycjonowaniu stron www nie jestem. Znam podstawy.

Ja nie pytałem o pozycjonowanie strony, lecz o promocję strony(a to zasadnicza różnica). Strona która posiadam jest nie do wypozycjonowania w “ten” sposób o którym myślisz, gdyż poza garstką słów kluczowych, integracją z przeglądarkami nie jestem w stanie nic więcej zrobić(na stronie jest znikoma ilość treści). Promować taką stronę można głównie poprzez reklamy, facebook’a. oczywiście gdy ktoś chce znaleźć odpowiedni wpis w moim serwisie i zna nazwe dodawanego wpisu, to znajdzie ją w google bez problemu. Mi chodzi bardziej o ściągnięcie ludzi, aby zostali w serwisie. A nie o pozycjonowanie pod kątek słów kluczowych, które wpisują użytkownicy w googlach. Oczywiście z dnia na dzień moja pozycja w googlach będzie się zwiększać (zwyżkować) poprzez dodawanie nowych wpisów, odnośników itd. Ale to nie jest moim celem. Nazwa serwisu, oraz jej tematyka jest podobna do kilku serwisów które głównie poprzez facebooka są na czołowych miejscach w wyszukiwarkach( 1mln użytkowników ~ ) a więc całkiem pokaźne.

Ale mimo to, dziękuję za sugestię, a płacił na pewno nie będę za takie “pozycjonowanie” jakie oferują firmy i na pewno w przypadku mojej strony wiele nie zdziałają.

Pozdrawiam serdecznie. i czekam na odp. na pozostały podpunkt.