Promocja Vobisu

Witajcie. moglibyście mi powiedzieć czy to wiarygodna i opłacalna promocja (http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramowanie/bezpieczenstwo/100485_kaspersky_is7_av-m_acronis.aspx)? Na innych stronach 9komputronik sam KIS kosztuje około 140zł. Więc gdzie jest chaczyk? czyżby ta wersja nie była na rok? (Jednak jest napisane: Program: Kaspersky Internet Security 7 PL - 1 stan. 12 mies.) Moglibyście się o tym wypowiedzieć. Prosiłbym również o jakieś wskazówki co do samego zakupu (jak to jest z ta wysyłka za darmo) ponieważ nigdy nic tam nie kupowałem nawet tam konta nie mam. Dzięki z góry.

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 18:54 został dopisany post przez arlid

Licencja na Acronis True Image 11.0 Home jest bezterminowa tak? Bo bardzo taki pakiecik by mi sie przydał, a mam zaufanie do firmy Kaspersky, .

Nie ma żadnego haczyku ! Kupiłem ten zestaw miesiąc temu za 125zł wraz z “Acronis True Image 11.0 Home” i jestem zadowolony z tego pakietu :wink: Licencja na KIS jest na 365 dni. Co do wysyłki to lepiej przecież iść do sklepu i od razu zakupić z wysyłką pewnie jak na Allegro przelewem pocztowym albo bankowym na konto żadna filozofia.

Ale wysyłka podobno jest darmowa, a poza tym u mnie w sklepie tego pakietu nie ma:(

no to jak jest darmowa to płacisz tylko za zakupioną rzecz w tym wypadku ten pakiecik i jak u Ciebie w sklepie go nie ma to zapewne wyślą z innego magazynu…

To jest b.dobry zakup sam Acronis kosztuje więcej a KIS to jest licencja komercyjna bez problemu do nowszej wersji.

FRESZ , a mógłbyś wytłumaczyć mi jak ten zakup się odbywa. Wybór płatności np. przelewem, przelanie 125zł na konto vobisu i wysyłka jest darmowa tak? A jak zrobić, aby zapłacić przy odbiorze (za pobraniem)?

EDIT: W jakiej wersji językowej jest Acronis? Bo KIS jest po Pl, ale o Acronisie nic nie jest w tej kwestii napisane.

Więc, nie wiem jak to się dokładnie odbywa w Vobis, ale pewnie jak juz jestes zarejestrowanym użytkownikiem to w panelu zakupów masz różne opcje “(płatne przy odbiorze, za pobraniem, kurier, priorytet itp.)” albo po przez potwierdzenie zakupu meilem i tam wpisać jakieś szczegóły uwagi dotyczące transakcji. (dokładnie nie wiem :stuck_out_tongue: ) A jak nie masz konta w banku wysyłasz kase przekazem pocztowym dokładnie wyliczoną czyli 125 zł bo przesyłka darmowa.

Co do Acronisie jest wersja PL

Zapewne na wszystkie pytania wyjaśni Ci Vobis jak i wszystkie wątpliwości zapewne znikną po przeczytaniu regulaminu i zarejestrowaniu się w tym sklepie :wink:

TO w takim razie mam jeszcze jedno pytanko - licka KIS startuje od wklepania jej w program (od tego momentu odlicza 365 dni tak)?