Promocja w Dialogu/Szybki Internet. Telefon za złotówkę

Witam wszystkich!

Interesuje się właśnie tą usługą z dialogu(to chyba dialnet), zamieżam wybrać łącze 512 kb/s albo 1 Mb/s. Prosiłbym osoby które są w temacie o opinie na jego temat. Ponieważ gram w sporo w quake 3 po sieci łącze musi osiągać dobre pingi :slight_smile: . Czytalem gdzieś na innym forum że gośc ma dialnet i kiepsko u niego z bezpieczeństwem, mianowicie to że mogą snniffować albo spoffing robić :? czy to prawda? wydawało mi się że takie coś jest możliwe tylko na lanie.

Dzięki za wszelką pomoc :slight_smile:

Witam,

Mam dialnet DSL 1 Mb/s i wszystko jest oki nawet gram przez internet w ET i ping jest ok wiec nic na to nie zawiadlem wiec jest oki nawet mam podlaczony modem dsl do routera DI-624 i jest oki bez problemow, POLECAM WYBRAC PAKIET na 3 Mb/s za 99zł ;]

Pozdrawiam

No tak. A jak u ciebie z umową? Wziąłem umowę z biura obsługi w Legnicy i się troche przestraszyłem bo w umowie operator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i cen :shock: i paru innych niedogodnściach. Dzwoniłem też do biura do biura obsługi klienta i nawet babka z którą gadałem(na temat sniffingu i spoofingu) nie była w stanie zrozumieć oczym mówię i nie wiedziała do kogo mnie z tym przekierować :-x ,kiebskie to ich biuro :mrgreen: Tak czy inaczej najbardziej wkurza mnie ta umowa.

heh tez jestem z Legnicy ;], no zostalo mi umowa 6 miesieacy a po umowie wybiore pakiet na szybszy czyli do 3 Mb/s ;] na serio mowie ze naprawde nic nie zawiodlem :slight_smile: :slight_smile: i jest oki z netem, codzenne uzywam azureus i emulek, tez gram przez neta wszystko jest oki

Chyba sie zdecyduje na 1 mb i 15 m-cy, bo cena tylko 10 zł więcej. Obym się nie zawiódł :mrgreen: . Nie sprawdzałem dokładnie ale w tej chwili to chyba najlepsza oferta adsl-u w polsce, a w tepsie musiałbym płacić za rozdzielenie neo na dwa kompy i jeszcze ten limit bleee :stuck_out_tongue: . Dzięki za pomoc :slight_smile:

Nie ma za co, no to samo od poczatku wybralem pakiet 1 Mb/s i umowa na 15 miesiecy (place 89zł i jest podzielony na 2 kompy :slight_smile: ) no nie zaluje i nawet nic nie zawiadlem ;]

pozdrawiam

Co do spoofingu, to otrzymałem już odpowiedz emailem z dialogu, miła pani wysłała ją po kilku dniach. Oto fragment odpowiedzi: "W odpowiedzi informujemy, że usługi DialNet działają w oparciu o Bridged

Ethernet over ATM (RFC1483), Użytkownicy umieszczani są we współdzielonych

podsieciach.". Tak, więc jeżeli ktoś będzie chciał wykonać coś takiego dla zabawy albo i “nie” to bezproblemu zobaczy dane, które wysyłamy lub odbieramy chyba że szyfrujemy transmisję, firewall może nas przed tym zabezpieczyć ale nie zawsze to działa. Śmiechu warte- a usługę dialog biznes reklamują jako bezpieczną. Mam nadzieję że nie trafie na jakiegoś hakerowca :mrgreen: :stuck_out_tongue: