Promocja w HEYAH - nie wiem czy sms od oszusta

Witam.

Zbytnio nie wiedziałem jak zatytułować ten post… więc sory jak jest zły.

Problem w tym, że dzisiaj dostałem sms niby to od HEYAH, bo w tej sieci mam telefon… A konkretnie w sms-ie było napisane że jak kupie KOD DOŁADOWYWUJĄCY za 50zl i wysle pod dany numer to drugie 5 dych dostane gratis.

Zaciekawila mnie jedna rzecz - numer na który mam niby wysłać kod - wygląda jak zwykły numer komórkowy - jak kiedyś dostawałem smsy od HEYAH to zawsze z numeru 2222.

Nie wiem czy to jakiś oszust chce kase zarobić sobie czy spokojnie moge wysłac KOD na tamten numer ?

dodam że numer zaczyna się od +48 787… …

czekam na ODP.

pozdro

To numer telefonu osoby prywatnej. Przypuszczalnie ktoś Cię chce zrobić w bambuko. Jeśli masz wątpliwości to zawsze dzwoń do BOA i pytaj czy oni wysyłali do Ciebie jakieś sms-y promocyjne

W innym przypadku zawsze ignoruj takie smsy

Po pierwsze, po co im Twój kod doładowujący, skoro system sprawdza, kto i kiedy zasilił konto i sami poprzez modyfikacje systemu mogą Ci to 50zł dać, więc nie sądzę, by pisali do Ciebie o tym, że masz odesłać telekod.

Po 2, ktoś też jest niezłym “cfaniaczkiem”, że wysyła takie smsy do ludzi. Najlepiej zgłoś ten incydent to BOA i “cfaniaczek” pożegna sie ze swoim numerem.

pzdr…

takie są już numery osób prywatnych lecz jak by to był sms z siecie to byłby krótki nr np

takżer to ktoś “mądry” robi sobie jaja i chce zyskać na tobie

to jest oszust.

pamietaj, ze ostrzegalismy ;D

Zdarzają się takie przypadki.Wygląda to na numer zwykły a nie “specjalny”.Raczej ostrzegam przed wysyłaniem kodu doładowującego do tego numeru.

A widzisz na stronie heyah taką promocję?

nie wysyłaj ty mu wyślesz numer kodu on sobie doładuje a ty zostaniesz zrobiony w bambuko :mrgreen: :mrgreen:

ja bym niewysylal tam nic!w ostatecznosci mozesz zastrzec swoj numer i zadzwonic pod ten z ktorego dostales sms sie upewnisz w tedy!

ja tez takie kiedys dostałem

lecz odesłałem esemesa z przepiękną wiązanką :wink: