Promocje w heyah

słyszałem że jest ostatnio tak jakas promocja w heyah ze wysyłasz jeskos esa za chyba 5 zł i masz na tdzien darmowe esy do wszytkich sieci?? czy to prawda??? i czy moze mi ktos bardziej to przyblizyc bo szukałem na stronie heyah ale jaios nigdy nie umiełm sie na nie j połapac i teraz tez nic nie znalazlem:((

http://heyah.pl/12b0ffee5f77c1d40a169ede1b46f2f9

Płacisz 5 zł na tydzień i przez ten tydzień możesz wysłać 1000 smsów do wszystkich sieci krajowych za darmo. Ogólnie ta promocja jak dla mnie jest do bani! :? Za drogo!! A miało być 0 gr a tymczasem jest 5 zł i to na tydzień :x

to oszustwo to heyah tylko napija ludzi w butelke

czy ja wiem sa przeciez maniacy co wysylaja duzo smsow wiec 5zl za 1000 smsow i to do wszystkich to dla nich to sa grosze,ja jestem w simplusie i wiekoszosc mam z plusa wiec mi ta promocja bez roznicy jest

A jak sobie inaczej to wyobrażałeś?

SMS’y są darmowe więc nie ma tu mowy o żadnej ściemie :slight_smile: Płacisz tylko za uruchomienie tej usługi, która trwa tydzień :lol:

Tak jak już ktoś zauważył dla “esesmanów” jest to znakomita propozycja bo za 5 zeta mogą sobie smsować do bólu kciuka :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie ta promocja to raj :lol: :stuck_out_tongue: bo duuuuużo smsuje :mrgreen:

Mam w d**** ERE przesiadam się :wink: Zbyt dużo na karty wydaje żeby w Erze dalej siedzieć a teraz karta za 20zł styknie na miecha a nie 3x20zł jak dotąd :stuck_out_tongue:

mam takie pytanko zrobilem sobie te 1000 smsow i teraz moge w jakis sposób sprawdzic ile mi jeszcze ich zostało??

niestety się nie da się.

to jest to samo co sms po pol grosza tylko zmienili nazwe wystarczy obliczyc;] a tak btw niektorym sie to oplaca;]

1000 smsów na tydzień za 5zł:

  • to 142,85 sms’ów dziennie. Jeśli przyjąć, że nie będziemy ich słać całą dobę tylko dajmy na to przez statystyczne 12h wychodzi prawie 12 smsów na godzinę.

  • miesięcznie za 20zł mamy około 572 smsy. Czy to dużo? Moim zdaniem tak, no chyba że ktoś w ogóle nie dzwoni tylko sobie pisze, pisze, piszeee…