Promocje zestawów na steam

Witam,

 

Interesuje mnie zakup promocyjnego zestawu Borderlands 2 Game of the Year z wszystkimi (9) DLC (link).

 

Czy jeżeli kupię teraz podstawową wersję gry bez dodatków i za jakiś czas znowu pojawi się w promocji ten zestaw, to czy kupując taki zestaw w którym jest gra którą już mam będę musiał ponownie za nią zapłacić? Czy też cena zestawu będzie pomniejszona o cenę gry lub dodatku który już posiadam?

 

Nie wiem co wybrać czy samą grę w promocji (€4,99) czy zestaw z 9 DLC (11,24€). Dodatków nie znam i obawiam się takiego zakupu w ciemno.

 

Proszę o jakieś porady.

 

 

Z tego, co się orientuję, jeżeli kupisz w przyszłości zestaw gra + dodatki a grę już posiadasz na koncie, to pojawi ci się komunikat w koszyku, że masz już taki produkt, ale decydując się na ostateczny zakup, zapłacisz za grę podstawową drugi raz. Możesz potem ewentualnie pisać do supportu, by Ci wyodrębnili klucz tej drugiej gry w celu np. podarowania go przyjacielowi, ale czy to się uda, nie wiem. Zazwyczaj promocjom na edycje gra roku (Game of the Year Edition, GOTY) towarzyszą też promocje na same DLC dla osób, które grę podstawową zakupili wcześniej.