Promocyjne ceny Win 7 czy naciąganie?

Witam!

Przymierzam sie do kupna Win 7 HP OEM. We wszystkich sklepach co oglądałem cena była bliska 400zł, a tu wczoraj dostałem na maila subskrycje z portalu centrumxp.pl, gdzie żekomo Sklep-MS.pl oferuje tą wersje za cenę 349zł. Czy jest to realne aby sklep zbił cene o 50zł od konkurencji, czy jest to naciąganie? Czy zakup w tymże sklepie będzie okazją czy wtopą? Co o tym sądzicie?

Niekoniecznie, może akurat ta strona ma jakiś specjalny upust od Microsoftu lub kupuje hurtowo. :wink: Myślę że okazja.

Popatrz na allegro : :o

Myślę, że są atrakcyjniejsze ceny! !!

Poczytaj jakie były problemy z Windows 7 Ultimate BOX w tym sklepie! !!

No racja nie pomyślałem o allegro. A ceny naprawdę zaskakujące od 310 zł nawet za Home Premium.

http://allegro.pl/item810104299_windows … mocja.html

Tylko że jeszcze koszty przesyłki, ale i tak na tym sporo zyskasz.

Dzięki koledzy :slight_smile: Czyli najlepiej poszukac na allegro jakiegos sklepu z atrakcyjna ceną i sobie zakupić :wink:

zobacz też to:

http://www.allegro.pl/item823506469_win … a_vat.html

Gwoli ścisłości - licencja OEM jest legalna TYLKO JAK KUPISZ Z NOWYM KOMPEM I DO TEGO ZOSTANIE ZAINSTALOWANA PRZEZ FIRMĘ OD KTÓREJ KUPUJESZ SPRZĘT.

Czyli nawet jak kupisz windows 7 OEM to będzie nielegalne - poczytaj o licencjach windows 7 na tym portalu - jest nowy artykuł

danielbela Dzięki, co do nowego stosunku Microsoftu na temat licencji OEM to jestem świadomy i wiem jak postępować, pytam się tylko o te ceny i czy to nie jest jakis bubel ;p I nie krzycz bo to niepotrzebne :stuck_out_tongue:

Nie zamierzałem krzyczeć - nie każdy uważa że pisanie wielką literą to krzyczenie. Nie stosuję kodowania BBCCODE (to nie jest krzyczenie) dlatego jak chcę coś wyróżnić w tekście to piszę WIELKĄ LITERĄ.

ps. najgorsza na świecie jest nadgorliwość.

Jak kto woli, wolny kraj, a te zasady nie są “żelazne”. Ale dzięki za zwrócenie uwagi na licencje :stuck_out_tongue: