Propblem z tuszem

Mam problem z kolorowym tuszem do drukarki HP PSC 1510. Wczoraj zauważalnym, ze podczas drukowania strony testowej zamiast koloru żółtego pojawił się kolor zielony. Gdy zacząłem wyciągać tusz z miejsca na kolor żółty cały czas miałem kolor zielony. Dlaczego zamiast koloru żółtego mam zielony. Skąd się tam wziął i jak mogę to zmienić??

Proszę o pomoc

Kolor Zielony powstaje od połączenia niebieskiego i żółtego koloru(w pojemniku masz niebieski, czerwony, żółty). Tylko nie bardzo wiem jakim cudem wymieszało Ci się to w pojemniku z tuszem… chyba że sam uzupełniałeś i się pomyliłeś…

Prawdopodobnie jedyna opcja jaka Ci pozostała to wymiana pojemnika.

Nie miałeś przypadkiem napełnianego zasobnika z tuszami, może przez przypadek do żółtego ktoś dodał niebieskiego i powstał zielony (mieszanie kolorów chyba wiesz o czym mówię)? Wg mnie jedynym wyjściem będzie wykorzystanie tuszu do końca i “nabicie” poprawnie, lub zakup nowego zasobnika.

Jeśli natomiast korzystasz z oryginałów to widocznie jakiś “feler” produkcyjny…

Ten toner kupiłem oryginalny 5 miesięcy temu. Do tej pory nie uzupełniałem i nic nie robiłem z nim. Przedtem tusz działał prawidłowo.

No to nie wiem?

Reklamacja… chyba odpada… :slight_smile:

Mam gdzieś w domu napełniacze. Czy zużycie albo wyciągnięcie całego zielonego tuszu i napełnienie go od nowa coś da??

Jak go zużyjesz i napełnisz poprawnym to powinno pomóc, choć 100% pewności nie mam…

Zawsze trochę tuszu zostaje, więc jak napełnisz to znów się pomiesza, żółty z zielonym teraz i powstanie niebieski… I takie błędne koło chyba będzie… Lepiej jednak wymienić zasobnik wg mnie… :slight_smile: