Proper - ganda... :D

Żeby nie było że należę do tych co tylko wiecznie marudzą, to tym razem was pochwalę - za artykulik o ALTERNATYWACH dla jedynie słusznych rozwiązań.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … #komentarz

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=104

Nie jestem bezmózgim Open-Sourceowym krzykaczem, więc dodam że artykuł także nie jest napisany 100% rzetelnie i bezstronnie (a tylko w 73% :D), bo autor jest nastawiony pozytywnie i to (z pewnością) troszkę przesłania osąd sprawy. Mimo wszystko jest już OGROMNIE LEPIEJ niż w przypadku tego mini-felietonu o wyższości IE w którym autor napisał “MOŻE JUŻ PORA NA PRZESIADKĘ Z POWROTEM NA IE ??”. Z resztą w takich kwestiach ciężko zachować kamienną twarz i powstrzymać się od zachęt.

Tak czy siak, jest to DOSKONAŁA PRZECIWWAGA DLA MICROSOFTOWEGO MARKETINGOWEGO BEŁKOTU !!

GRATULACJE PANOWIE !!

:ok: :lol: :lol: :-({|= :D/ :ok:

No cóż Microsoft po prostu wziął się za komercję i ma prawo promować swoje produkty. Na tym zarabiają. Nigdy tego nie ukrywali. A czy są to dobre programy? Niektóre tak a niektóre nie. Produkty OpenSource takiego przebicia na rynku nie mają.

A co to nie można robić komercji nie kłamiąc, nie oczerniając konkurencji bezczelnie sfabrykowanymi “raportami” i nie wciskając ludziom kitu ? Ja uważam że można - Microsoft uważa inaczej.

zgadzam się. wreszcie coś innego, a nie tylko Microsoft i jego “super” bezpieczny Windows Vista…

na vortalu znajduje się osobny dział Vista , nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby nie był to pierwszy wyróżniony w ten sposób system.

na forum jest oddzielnny dział System operazyjny Windows Vista , mimo iż jest dział Systemy operacyjne Microsoft Windows.

znowy wyróżnienie dla Visty. pomijam już masę artykułów i prezentacji, które w 90% dotyczą M$ i Visty!

przecież to już zaczyna się robić nudne. wyraźnie vortal wyróżnia Vistę spośród innych systemów operacyjnych.

p.s. mam nadzieję, że doczekam się jakiegoś artykułu związanego z tymi lepszymi systemami operacyjnymi :wink: