Proponuje pod każdym programem umieszczać instrukcje obsługi

(SETi) #1

Moja propozycja brzmi tak jak w temacie i ciekawi mnie co na to inni maja do powiedzenia :?:

(adam749) #2

Można by zamieszczać instrukcje do jakiś skomplikowanych\trudnych w obsłudze programów.

(Vanshei) #3

adam749 , taaa np do Photoshopa :x

(Poniaatowski) #4

Popieram adam749.

(Kpc21) #5

Raczej nie da rady, zresztą prawie każdy program ma wbudowaną instrukcję - wystarczy wcisnąć F1 :slight_smile:

(system) #6

No tak. Pisanie i zamieszczanie instrukcji do programów. Będziemy wtedy drugim Helionem, któremu zabierzemy chlebek. Bo jak inaczej skomentować Twoją propozycję? Wyobraź sobie, że ktoś ma napisać instrukcję do - już wymienionego - Adobe Photoshopa, albo MS Office. Większość programów ma pomoc i tutaj raczej trzeba szukać informacji. Również strony internetowe producentów często mają działy wsparcia technicznego, fora dyskusyjne czy manuale. Wybacz, ale nie widzę sensu takiego pomysłu. Troszkę przekombinowane.

(SETi) #7

Prawda. Przekombinowane. Wszyscy ludzie umieją obsługiwać kazdy program.

A prawda jest taka ze malo kto umie w pełni wykorzystac możliwości ms office.

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 17:26 został dopisany post przez SETi

Prosze tylko nie odebrac tego jako moja zlosliwosc, chcialem dobrze. Pozdrawiam.

(system) #8

Od tego są liczne podręczniki internetowe, lub papierowe.

(Olixxx94) #9

Zawsze warto poszukać w dziale Sprawdzone Porady. Tam można znaleźć instrukcje obsługi do niektórych programów.

(Feelek3) #10

Są też inne fora :roll: poza tym jak już koledzy wspominali wyżej, każdy producent dużego oprogramowania ma na swojej stronie wsparcie i obsługę techniczna.

(SETi) #11

dzieki za podpowiedz, tyle razy ogladalem to forum i jakos tego nie zauwazylem

a widze za warto tam zagladac

(boczi) #12

Przecież nasze forum ( wszystkie działy ) pełni taką pomoc :slight_smile: