Proponuje pod każdym programem umieszczać instrukcje obsługi

Moja propozycja brzmi tak jak w temacie i ciekawi mnie co na to inni maja do powiedzenia :?:

Można by zamieszczać instrukcje do jakiś skomplikowanych\trudnych w obsłudze programów.

adam749 , taaa np do Photoshopa :x

Popieram adam749.

Raczej nie da rady, zresztą prawie każdy program ma wbudowaną instrukcję - wystarczy wcisnąć F1 :slight_smile:

No tak. Pisanie i zamieszczanie instrukcji do programów. Będziemy wtedy drugim Helionem, któremu zabierzemy chlebek. Bo jak inaczej skomentować Twoją propozycję? Wyobraź sobie, że ktoś ma napisać instrukcję do - już wymienionego - Adobe Photoshopa, albo MS Office. Większość programów ma pomoc i tutaj raczej trzeba szukać informacji. Również strony internetowe producentów często mają działy wsparcia technicznego, fora dyskusyjne czy manuale. Wybacz, ale nie widzę sensu takiego pomysłu. Troszkę przekombinowane.

Prawda. Przekombinowane. Wszyscy ludzie umieją obsługiwać kazdy program.

A prawda jest taka ze malo kto umie w pełni wykorzystac możliwości ms office.

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 17:26 został dopisany post przez SETi

Prosze tylko nie odebrac tego jako moja zlosliwosc, chcialem dobrze. Pozdrawiam.

Od tego są liczne podręczniki internetowe, lub papierowe.

Zawsze warto poszukać w dziale Sprawdzone Porady. Tam można znaleźć instrukcje obsługi do niektórych programów.

Są też inne fora :roll: poza tym jak już koledzy wspominali wyżej, każdy producent dużego oprogramowania ma na swojej stronie wsparcie i obsługę techniczna.

dzieki za podpowiedz, tyle razy ogladalem to forum i jakos tego nie zauwazylem

a widze za warto tam zagladac

Przecież nasze forum ( wszystkie działy ) pełni taką pomoc :slight_smile: