Propozycja - Demonstracje

Witam ! Mam propozycję, aby zrobić demonstrację używania Windows Movie Maker, gdyż nic z niego nie kapuję - zapewne jak niektóre osoby. Jak wstawić pod film muzyczkę, wyciąć kawałek, skleić kilka - takie najprostsze czynności.

Oczywiście można by się zastanowić nad jakąś demonstracją w tym programie

Jedna rzecz mnie zaskoczyła u ciebie 21 postów i aż 4 ostrzeżenia to chyba rekord

Hmm, możliwe ale to chyba z postowania w “Na Luzie”. Zresztą nie dostałem ani jednego PW z linkiem do tematu gdzie dostałem Warna. Sam nie wiem kiedy się tyle nazbierało… Ale wracając do tematu, to nawet bardzo by się przydał bo ja całkiem nie kminię tego Windows Movie Makera.

Klektus tutaj masz kilka linków za co dostałeś ostrzeżenia link

natomiast co do tematu… zrób prezentację to będzie :wink: nigdzie nie jest napisane, że prezentację nie mógł być przygotowane przez userów, zapewne administracja się ucieszy z okazanej pomocy

Oczywiście musi być na odpowiednim poziomie, po konsultacji z Administracją. Jednak oczywiście i tak nie gwarantuje to każdorazowej, dowolnej publikacji.

Klikasz w odnośnik pod napisem Ostrzeżeń: 4 i jest wszystko jasne…

Oh, super pomysł, ja także nic nie czaję z WMM ! Więc będzie taka prezentacja? Naprawdę się przyda !

MongoŁ jak nie skończysz robić kolejnych kont, zostaną podjęte inne kroki. Radzę to skończyć :evil:

Propozycja padła - temat zostaje zamknięty