Propozycja dotycząca komentarzy

Co do komentarzy na Vortalu to mam nadzieję ,że doczekam kiedyś czasów ,kiedy na ukazanie się komentarza będzie się czekało mniej niż 24 godz. ,bo to chyba negatywny rekord Świata . :oops:

No dobra - ale czyta się nieraz komentarz usera_X, który odwołuje się do usera _Y, którego wypowiedź jest kilkadziesiąt postów wyżej, żeby znaleźć wypowiedź usera _Y wpisuję go w wyszukiwarkę, myślę “acha to o to chodziło”, a potem znów trzeba jechać wyszukiwarką do wypowiedzi usera_X (pół biedy kiedy ten wypowiedział się raz).

Na Gazeta.pl (nie reklamuję, tylko podaje przykład) forum drzewkowe dość dobrze się sprawdza. Jak ktoś nie czyści wszystkiego co zostawiła przeglądarka, posty nieprzeczytane ma na niebiesko, przeczytane na fioletowo, więc bardzo łatwo odróżnić przeczytane od nieprzeczytanych.

Poza tym moderatorzy i tak chyba czytają wszystko przed opublikowaniem, więc nie widzę problemu.

To chyba kwestia twojego internetu, lub niezgodności z regulaminem. Ja czekam maksymalnie 0.5h.

A co do komentarzy - moze dać tylko BB-Code? Nie chodzi o to, by całe wypowiedzi pisać np. na różowo, ale chcąc zwrócić uwagę na dany temat pisany przez danego uzytkownika możnabyłoby wtedy podświetlić np. na pomarańczowo.

Dobre , 0.5 h :stuck_out_tongue:

to chyba na ukazanie się komentarza pod newsami ,gdzie czasami komentarze ukazują się po kilku minutach ,

i nie mam klopotów z netem, bo po naciśnieciu " dodaj " jest komunikat ,że “komentarz został dodany do kolejki …”

Wyślij komentarz (szczgólnie w czasie sobota/niedziela ) w dziale programy i zobaczysz czy za 0.5 h juz będzie

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=9

poza tym ten problem był wiele razy poruszany ,nawet w tym wątku przez Admina :stuck_out_tongue:

Dramatyzujesz. Komentarze pojawiają się tak szybko jak to możliwe - oczywiście te, które nie lamią zasad komentowania. Trudno oczekiwać, że ktoś piszący komentarz o 1 w nocy od razu go zobaczy. W pewnych sytuacjach komentarze “wiszą”. Czasami z rana, jest tyle komentarzy z nocy, że zatwierdzenie wszystkich chwilę zajmuje. Niektóre komentarze mogą się nie pojawić w kolejce do zatwierdzania, ze względu na filtry eliminujące spam. W takich sytuacjach najlepiej pisać na adres redakcyjny, zamiast pisać płomienne komentarze o cenzurze czy wyzywające moderatorów od komunistów, cenzorów i kilku innych epitetów, które by mi do głowy nie wpadły :stuck_out_tongue: W nowej wersji vortalu system ulegnie zmianie, o czym pisano już na forum, więc będzie lepiej “z czasem”, nie koniecznie z niektórymi czytelnikami.

A o to mój hottip : Wstań o 2 w nocy, napisz komentarz, zobaczysz że na pewno za 0,5h nie będzie :slight_smile: Chyba, że ktoś się zawieruszył z redakcji. Już daj spokój. W weekend akceptowane są one w miarę możliwości. Pamiętaj, że nikt nie czeka przed przeglądarką na Ciebie, aż łaskawie napiszesz komentarz, aby tylko go zaakceptować po 30 sekundach. No zlituj się.

Nie ma nigdzie linku, jak przekazać uwagi do autorów portalu. Piszę więc na ten post:

Uważam, że w opisach powinny być w pierwszej kolejności informacji, czym różni się nowa wersja programu od poprzedniej. Komentarze powinny być uporządkowane chronologicznie od najnowszych do najstarszych. Celowe jest rozważenie, czy należy utrzymywać komentarze do prehistorycznych wersji opisywanego programu - chyba należałoby się ograniczyć do 2 - 3 wersji, łącznie z najnowszą.

Mam nadzieję, że mój post dotrze gdzie trzeba i zostanie przeczytany. Szczytem marzeń byłoby, aby coś z niego zostało uwzględnione w bieżącej działlności autorów portalu, dla ktorych wiedzy mam ogromny szacunek.

Pozdrowienia: rychchem@wp.pl

o vortalu regulamin reklama nasze banery kontakt

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#kontakt