Propozycja działu: grafika

Mam propozycę: możnaby utworzyć dział GRAFIKA, na którym możnaby było zadawać pytania natury graficznej: prośby o czcionkę, pomoc w np. photoshopie itp.

Popieram, dobry pomysł. Przydałby się. Sam pytałem kilka razy o grafikę, więc rss ma… dobry pomysł.

Tematy dotyczące grafiki można umieszczać w dziale Problemy. Specjalny Dział trochę przydałby się w którym początkujący graficy mogliby zadawać pytania :? Sam niedawno miałem kilka problemów z wykonaniem grafiki ale można powiedzieć że je jakoś rozwiązałem.

Taki dział by sie przydał, ale …napewno go nie bedzie. Admini już dawno nie przyjumą żadnych propozycji :?

Zapewne tak,ale taki dział by się przydał też w końcu grafika jest związana z komputerem :wink:

Ciekawi mnie na jakiej podstawie tak twierdzisz. :o

Nie mam dokładnych argumentów ale popatrz lazikar , że prawie wszystkie propozycje na hacki kończą się zamknięciem tematu. Nie jestem prorokiem, nie wiem jaki będzie koniec tej sprawy ale znając życie to nie wejdzie w gre :slight_smile:

W tym roku wprwadziliśmy sporo zmian na forum ( Hacki !!

Było również sporo tematów aby był jakiś nowy styl ale żaden nie został przyjęty, tematy były po dyskusji zamykane. W większości z nich lazikar pisał do osoby która założyła temat aby zrobiła sama styl i wysłała dla niego ten styl. Chyba nikt nie zrobił :?

Nie zrobił niestety. :slight_smile:

A to już brzmi jak szanataż psychiczny, albo co najmniej wywieranie nacisku na administracje forum :!: :!: :!:

A czym miałby się on dokładnie zajmować ??

Większość pytań dotyczących grafiki związana jest z tworzeniem stron www (mam na myśli nasze forum) i w tymże dziale znajdują się odpowiedzi na większość pytań z tym związanych (wystarczy poszperać np. w temacie “pomocnik…”)

Co do identyfikacji fontów - w tymże temacie (pomocnik) jest lista stron zajmujących się tą problematyką - łącznie z wyszukiwarką fontów. Wystarczy wkleić obrazek z fontem, a automat znajdzie nam najbardziej pasujący. Jeżeli jest potrzeba, to mogę zrobić graficzną listę najpopularniejszych fontów.

Wydaję mi się, że tworzenie nowego działu dla tych rzeczy jest zbędne, ale ja osobiście nie widzę przeciwskazań.

Bo najłatwiej jest dysponować cudzym czasem.

Gdy jednak trzeba poświęcić własny - to już nie ma chętnych :slight_smile:

Nie, nie to nie jest żaden szantaż. Poprostu w ostatnich miesiącach (nie mówie tu o całym roku) było wiele ciekawych pomysłow które nie zostały wprowadzone. Nie będe już ich wymieniał i przeszukiwał całego tego działu ale wiem że niektóre były naprawdę interesujące. Oczywiście one nie przeszły, więc na chłopski rozum dział grafika nie przejdzie :slight_smile:

Ale zobaczymy co Administracja wymyśli :slight_smile:

Pozdrowienia i Wesołych Świąt :slight_smile:

Możnaby na próbę postawić taki dział, żeby w praktyce zobaczyć czy się sprawdzi.

No właśnie, jakby co, to można usunąć, nikomu to nie szkodzi. Albo ankietę “Czy chcesz taki dział”?

poza tym, nie zawsze grafika = ‘robię stronę, pomocy’ :?

ps: przepraszam za odgrzebanie ‘trupa’, ale nie było mnie długo na forum, nie miałem, jak odpowiedzieć, a działu jak nie było tak nie ma :frowning:

I wszystko na to wskazuje, że nie będzie.

W razie czego do dyspozycji są działy - Oprogramowanie,

Problemy, Webmastering, Poszukuję.

To w zupełności wystarczy - przynajmniej na razie.

Jeżeli chodzi o ten dział, to dobry pomysł, ale wydaję mi się, że jednak go nie będzie, a szkoda :slight_smile:

Według mnie to nie jest argument - bo według Twojej reguły: po co dział “Sieci komputerowe” - przecież wszystkie posty z tamtąd klasyfikują się albo do “Poszukuję” albo do “Problemy” :-/ Tak samo z większością innych działów (Systemy operacyjne, Hadrware, Sterowniki, Webmastering).

Co wam szkodzi wstawić taki dział na próbę na - powiedzmy - 1 miesiąc czasu (może to wydawać się długo, ale ludzie muszą się ‘przyzwyczaić’)

Jasne, a następny za nim będzie dział o Kroju i szyciu 8)