Propozycja działu - Internet

Witam.

Przyszła mi do głowy myśl, aby na forum umieścić dział “Internet”, w którym poruszano by tematykę stron internetowych, a ściślej, co o tym myślicie, poczty, czatów i i innych takich - co o tym sądzicie?

Bez sensu ?

a może innych tamtych ?

Czyli spamowisko :-x Lista ciekawych stron jest już na forum :stuck_out_tongue:

Sądzę, że to bardzo zły pomysł.

Dział Internet jest jakby podzielony na całe forum (wszystkie działy łączą się ze sobą i tworzą właśnie proponowany przez Ciebie dział) :wink:

Popieram.

Dla informacji wszystkich działu takowego na forum nie będzie.

A Webmastering od czego jest? Od stron internetowych.

Od bzdurnej gadaniny - Na Luzie…

Niedługo będą tematy Proszę o dział “zielone tenisówki”, bo mam takie i chciałbym porozmawiać na ich temat. :?

Strasznie głupi pomysł. Stanowczo NIE !!

Niekoniecznie. Nie chodzi mi o reklamowanie stron, ale o dyskusję na temat ich zawartości, tam mogły by też lądować tematy na temat porównywania serwisów, dyskusje nt zakupów w sieci - ot, wszystko co związane z użytkowaniem internetu.

Webmastering jest od tworzenia strn www, mi chodziło o coś innego.

Z internetu korzystamy wszyscy, więc ten argument do mnie nie przemawia, poza tym Internet i komputery mają przynajmniej coś wspolnego ze sobą, w przeciwieństwie do Internetu i tenisówek.

Twoja argumentacja jest powalająca.

OK, zdanie administratorów, jest ostateczne, więc przyjmuję do wiadomości, iż nie będzie takiego działu.

:slight_smile:

Jakby mało kłótni na forum było…

Teraz oprócz Która przeglądarka? i Jaki antywirus? miałyby pojawić się Onet czy WP? i takie tam?

Nie bardzo rozumiem… podajemy jakiś adres i piszemy “Badziewna strona, bo nic nie piszą o chomikach-kamikadze”?

Nie wiem o co toczy się dyskusja,

skoro i tak nie zostanie to wprowadzone w życie 8)

Spójrz Szarex do działu "Na Luzie " - tam znajdują się tematy (w większości) kwalifikujące się do Twojej propozycji .

Dodatkowo niemal każda ‘część’ IT znajdzie swe miejsce pośród działów na forum.

Nawet dla takich, co by tylko żyli rozrywką - są odpowiednie działy .

Pozwala to na segregację treści zamieszczanych w dziedzinie informatyki i nie tylko .

Nie widzę sensu robienia kolejnego miejsca o niczym - wsadzenie wszystkiego do jednego działu …

A zapomniałbym … jest już taki na forum :smiley:

Trafiają tam tematy, które również widziałbyś w dziale “internet” xD

Jak się dobrze postarasz, to na stronie głównej forum (będąc zalogowanym) znajdziesz na samym dole ;]

Niestety tylko wybitni mogą tam pisać ;/

I na tym koniec dyskusji