Propozycja - Forum DP i Tapatalk

Proponuję abyście dodali do forum wsparcie dla Tapatalk - jest fajny wygodny program do przeglądania forów - oszczędza transfer i wygodniej poruszać się z nim po forum niż po WWW. Jest do tego darmowa wtyczka: http://tapatalk.com/plugin.php

Myślę, że byłoby to spore ułatwienie dla wszystkich przeglądających forum z urządzeń mobilnych.

Przyłączam się do tej propozycji. Tapatalk znacznie ułatwia przeglądanie forów, świetnie dopasowuje treść do małych ekranów, praktycznie w każdej kwestii jest nieporównywalnie lepszy od mobilnych przeglądarek. Często przeglądam internet na telefonie, a bez tapatalka nie wyobrażam sobie obecnie poruszania po żadnym forum. Niestety forum DP z braku jego obsługi zazwyczaj omijam (phpBB nie zachwyca działaniem i ergonomią na małych ekranach) i dopiero gdy mam dostęp do komputera mogę sprawdzić nowe posty.

Przyłączam się do prośby Panów powyżej TapTalk to świetna rzecz która ułatwia życie :wink: i było by wspaniale gdyby DP było dostępne razem z TT

Popieram Pablo55 :slight_smile:

Było i to kilka razy:

pomysly-propozycje-zyczenia-nowego-forum-t208583-540.html

A osoby odpowiedzialne za forum mają coś w tym temacie do powiedzenia?

Czy pojawi się wraz z nową odsłoną portalu dobreprogramy?

Przecież nowa odsłona już jest, i to chyba ze 2 lata, jak nie więcej.

Będzie jeszcze nowsza (na zlocie o tym było). Ale znając redakcje i ich stosunek do forum to będzie wszystko po staremu :slight_smile:

Nie będzie :stuck_out_tongue:

Zobaczymy :slight_smile:

Może ktoś się z Adminów wypowiedzieć czy Taptalk zostanie dodany ?

zadasz im to pytanie prosto w oczy za tydzień :lol: