[propozycja] komentarze do programów

Witam

przeglądając komentarze do programów zamieszczonych na vortalu zauważyłem że dotyczą one również starszych wersji opogramowania

np komentarze pod pinnacle studio …

były pisane za czasów 9 wersji teraz mamy 11 a komentarze dotyczące wersji 9 są dalej …

czy nie było by słuszne usuwanie komentarzy dotyczacych poprzednich wersji ?

łatwiej by było wtedy poznać opinie o aktualnej wersji …

myślę że jest to warte rozwarzenia przez administrację :slight_smile:

Czyli wyrzucić podręczniki historii - po co, skoro mamy nowe czasy ??

Nie pomyślałeś, że takie informacje czasem się przydają ??

Weźmy pierwszy lepszy przykład jaki mi przyszedł do głowy.

“Opisz różnice, charakteryzujące wersje 9 i 11 programu pinnacle studio”

Coś wy za duże chcecie kasować, wyrzucać…

wiesz wersji 9 już nie ma w sprzedaży ci co ją maja(np ja) wiedzą jaka jest .

pozatym zwróć uwage na poziom tych komentarzy tak naprawdę 90 % z nich nie wnosi nic pozatym że “ale ■■■■” “ale długo się ściąga” “ma ktoś spolszczenie” “skąd wziąść pełną wersję” itp …

nowsze wersje jako że są nowsze są inne

przykład np nero 7 i nero 6 o ile 6 była bardzo udana to na 7 były skargi … (teraz zapewne już sie poprawiło)

i teraz ktoś czytając komentarze do wersji 6 myśli sobie “świetny program” a potem okazuje się że nie do końca taki świetny jak ludzie piszą .

tego nie zrobię bo nie miałem doczynienia z wersją 11 (mam legalną 9 z czasów gdy kosztowała ok 90 zł) na chwilę obecną 9 mi starcza a nielubie się bawić w testera :stuck_out_tongue:

author_vision

Uważam że jest to bezsensowny pomysł i tyle z mojej strony.

author_vision kwestia, o której wspomniałeś w tym temacie została już jakiś czas temu wyjaśniona przez Redakcję vortalu. W nowej wersji vortalu komentarze do poszczególnych wersji programów zostaną w jakiś sposób oddzielone między sobą dzięki czemu każdy będzie mógł zobaczyć komentarze do konkretnej wersji danego programu bez konieczności przeglądania komentarzy dotyczących wcześniejszych wersji programu.

o i to był by złoty środek :slight_smile:

a jak widać w ankiecie zdania są podzielone po równo .

więc tylko czekać na nową wersję DP :slight_smile:

Ostatni raz jak miałem ze sprawą styczność, planowane było oddzielenie wszystkich komentarzy, które pojawiły się przed ostatnią aktualizacją. Dzięki temu wiadomo co tyczy się nowej wersji ale też wiadomo jaka była historia programu.

i do tego można powspominać dawne ( ? ) czasy