Propozycja małej zmianki daty dołączenia pod avatarem

Otóż pod avatarem wyświetla się data, kiedy dany forumowicz dołączył. A może lepiej, żeby wyświetlać, od ilu dni ten forumowicz tu jest? To by zdecydowanie ułatwiło określanie, czy ktoś tu jest nowy, czy jest starym wyjadaczem…

albo ilość logowań :smiley:

Może włączmy od razu takie bajery jak historia ostrzeżeń/ilość ? Na tym forum podoba mi się właśnie prostota, żadnych ■■■■■ół same konkrety.

Nie popadajmy w skrajności…

To po dacie się nie orientujesz kiedy kto dołączył? Bardziej czytelne jest np. dołączył 1569 dni temu?

A może tak podawać jeszcze dokładniej -w godzinach, minutach, albo nawet sekundach?

No i co ma wspólnego to kiedy kto dołączył do tego jaki poziom i wiedzę reprezentuje?

Jestem na NIE.

Uważaj Pawle z takimi argumentami, bo za chwile ktoś może zapytać po co więc jest informacja o dacie rejestracji?

Sluży ona dokładnie temu samemu co informacja o ilości napisanych postów - czyli niczemu, ale dobrze że jest i niech tak zostanie.

Raczej odwrotnie. :?

Ja bym pod awatarem dodał informację ostatniego logowania. To już będą wystarczające informacje :slight_smile:

Po co ? Bo tak jest na jkaimś innym forum ? :?

Informacje o ost. logowaniu masz jak wejdziesz w profil

Dokładnie. Po co zmieniać coś na gorsze ?? :expressionless: Ja bym zostawił tak jak jest, bo jest dobrze. I na miejscu moderatora lub admina zamknął bym ten temat.

Święte słowa. :smiley:

Na razie nie planujemy takiej zmiany. Uważam, że jest ona nie potrzebna. Co ma data rejestracji (uproszczona, aby ktoś wiedział ile dni temu się zarejestrowałem), do tego jaką wiedzą dysponuję? Jestem tego dobrym przykładem, bo z chwilą zatrudnienia w Xenium dostałem tutaj admina. Wg. twoich kryteriów nie mam nic do gadania :slight_smile: a jednak.

I to jest przykład że data rejestracji i ilość postów nie mają żadnego znaczenia. :smiley:

Mnie nie interesuje co i jak jest na innym forum. Oczywiście ja nikogo nie zmuszam aby coś zmieniać bo to czy coś zostanie zmienione czy nie to jest już wola Administratorów. To jest tylko moja propozycja na temat tego że można coś zmienić. Owszem, jest dobrze ale przecież może być lepiej :smiley: Pozdrawiam :slight_smile:

PS. Nie wiem po ten temat jest kontynuowany. Ja na miejscu Admina lub Moda bym go zamknął lub skierował do naszego śmietniczka :slight_smile: