Propozycja - Nowa grupa programów: Serwery FTP

To mój pierwszy post na forum, tak więc na początku chciałbym wszystkich gorąco powitać :mrgreen: .

Ostatnio szukałem jakiegoś darmowego serwerka FTP i jak wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem, że nie ma takiego działu na waszej stronie. Myślę, że dobrym pomysłem było by dodanie działu poświęconego tym właśnie programom. Jest przecież tyle serwerów FTP - darmowe np.: CesarFTP, FileZilla Server, Cerberus FTP Server i płatne np.: Buletproof FTP Server - problem zaczyna się w momencie gdy trzeba coś wybrać ;). Myślę że wybór był by o wiele prostszy gdyby je wszystkie, a przynajmniej te najlepsze zebrać w jednym miejscu.

Pozdrawiam Grzesiek.

A to nie jest tak, że są to programy do tworzenia serwerów na lokalnych komputerach ??

Zawsze można by ożenić istniejącą kategorię - klienci ftp.

Serwer to nie klient. Tak czy owak - faktycznie przydałby się dział z wolnostojącymi usługami serwerowymi (typu serwery poczty, ftp, itp.). Więc jeśli takiego działu nie ma - jestem za.

To się chyba rozumie samo przez się.

Chodziło mi raczej o modyfikację istniejącej kategorii

lub

jak piszesz

bo tego nie brałem pod uwagę.

Myślę, że skoro istnieje już kategoria ‘Klienci FTP’ to chyba najprostszym sposobem jest utworzenie sąsiedniej kategorii ‘Serwery FTP’. Nie ma co mieszać do jednej kategorii serwerów poczty i serwerów FTP . W końcu programy klienckie poczty i FTP są od siebie oddzielone więc lepiej by było zachować taki sam podział również przy serwerach.

Co o tym sądzi moderator @Monczkin? :slight_smile:

Ja nic nie sądze.

Decyzje podejmuje Administracja. Ja jedynie wyraziłem swój pogląd na ten temat.

OK więc czekamy na decyzję góry :wink: Pozdrawiam.