Propozycja nowej forumowej zasady


(Toxic_one) #1

Jest wiele sytuacji, gdy autor wątku na forum go rozpoczyna opisując swój problem, i na tym się kończy. Propozycja moja jest taka że autor danego wątku jak go rozpoczyna wpisem, to również powinien go stosownym wpisem zakończyć po rozwiązaniu problemu, nie stosowanie tej zasady pierwszy raz- upomnienie słowne moderatora, drugi raz- ban na 2 dni trzeci raz dożywotni ban


(pocolog) #2

Bzdura. Od tego jest oznaczanie odpowiedzi jako rozwiązanie tematu. Tylko że oznaczanie wątków jest zepsute w tej wersji forum i może to robić każdy tak jak takie rozwiązanie każdy może odznaczyć, ale z tym problemem to do administracji trzeba się zgłosić, bo problem pomimo wielokrotnego zgłaszania dalej nie jest rozwiązany.


(Toxic_one) #3

Chodzi mi np o taką sytuacje, Klik Gdzie autor rozpoczyna wątek i ślad po nim ginie,


(lordjahu) #4

Może jeszcze z tym walczy :slight_smile:


(Toxic_one) #5

No wszystko jest możliwe :slight_smile: może ma internet z sieci z krzyżykiem w nazwie i jeszcze ściąga pakiety bootcamp’a :smiley:


#6

Albo zapomniał / nie chciało mu się dłużej czekać (za późno się zalogowałeś).


(rgabrysiak) #7

Już teraz w wątkach z nieco bardziej “zaawansowanymi” pytaniami nie ma kto się udzielać, a ty chciałbyś bany rozdawać na lewo i prawo? Nie dobijaj już tego forum.


(tomekb) #8

Autor może z takiej możliwości skorzystać i można mu przypomnieć, że warto, ale rozdawać bany za to że ktoś tego nie zrobił, to trzebaby na głowę upaść :wink: