[Propozycja] Ukrywanie komentarzy osób niezarejestrowanych

Czy możliwe jest dodanie funkcjonalności do profilu, która ukrywa komentarze osób niezalogowanych? Coś takiego jak ukrywanie komentarzy od wrogów w phpBB? Bo 90% takich osób wprowadza tylko zbędny szum i powoduje irytację.

Komentarze osób niezalogowanych nie są widoczne od razu, tylko dopiero po zatwierdzeniu przez administrację. Tak więc nie widzę sensu wprowadzania takiej opcji.

Lepiej wprowadźcie podobną funkcję w Vortalu, chętnie zblokował bym sobie na stałe wyświetlanie komentarzy Troli.

Przecież autor tematu miał na myśli właśnie dodanie tej funkcji na vortalu, czego dowodem jest dział, gdzie ten temat został zamieszczony. Ponadto na forum nie mogą pisać osoby niezalogowane.

No i co z tego, jak przepuszczane są idiotyczne komentarze - nie szukając daleko Cygwin 1.7 wydany - opcja taka pozwoliłaby mi uniknąć czytania radosnej twórczości Prosiaczka2.

Nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby powołanie większej liczby osób do zatwierdzania komentarzy, wtedy mogłyby robić to dokładniej.

Całkowite pozbycie się komentarzy to nie problem, tworzymy plik np.: dp2.css

@charset "utf-8";

/*	Name: dobreprogramy2.pl */

/*	


 */

div[id*="komentarz_"]

{ display: none !important;

}

i stosujemy ten styl dla vortalu

Tylko po co komu taka funkcjonalność? O ile jeszcze w przypadku Ryby na NK ma to sens, to tutaj absolutnie takiego nie widzę.

Taki mi podsunąłeś pomysł - może da się napisać skrypt do GreasyMonkey usuwający komentarz od niezalogowanych?