[Propozycja] Ukrywanie komentarzy osób niezarejestrowanych


(GL1zdA) #1

Czy możliwe jest dodanie funkcjonalności do profilu, która ukrywa komentarze osób niezalogowanych? Coś takiego jak ukrywanie komentarzy od wrogów w phpBB? Bo 90% takich osób wprowadza tylko zbędny szum i powoduje irytację.


(Kpc21) #2

Komentarze osób niezalogowanych nie są widoczne od razu, tylko dopiero po zatwierdzeniu przez administrację. Tak więc nie widzę sensu wprowadzania takiej opcji.


(Zulowski) #3

Lepiej wprowadźcie podobną funkcję w Vortalu, chętnie zblokował bym sobie na stałe wyświetlanie komentarzy Troli.


(Kpc21) #4

Przecież autor tematu miał na myśli właśnie dodanie tej funkcji na vortalu, czego dowodem jest dział, gdzie ten temat został zamieszczony. Ponadto na forum nie mogą pisać osoby niezalogowane.


(GL1zdA) #5

No i co z tego, jak przepuszczane są idiotyczne komentarze - nie szukając daleko Cygwin 1.7 wydany - opcja taka pozwoliłaby mi uniknąć czytania radosnej twórczości Prosiaczka2.


(Kpc21) #6

Nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby powołanie większej liczby osób do zatwierdzania komentarzy, wtedy mogłyby robić to dokładniej.


(Maxnerwus) #7

Całkowite pozbycie się komentarzy to nie problem, tworzymy plik np.: dp2.css

@charset "utf-8";

/*	Name: dobreprogramy2.pl */

/*	


 */

div[id*="komentarz_"]

{ display: none !important;

}

i stosujemy ten styl dla vortalu


(Kpc21) #8

Tylko po co komu taka funkcjonalność? O ile jeszcze w przypadku Ryby na NK ma to sens, to tutaj absolutnie takiego nie widzę.


(GL1zdA) #9

Taki mi podsunąłeś pomysł - może da się napisać skrypt do GreasyMonkey usuwający komentarz od niezalogowanych?