Propozycja Utworzenia Czatu

Ale czy nie ma racji ? Czar bardziej dorąbie serwerowi…wystarczy zmiana silnika SB nawet na stary z odświeżniem byle nie byłó błedów…a czat nie … już widzę te dzieci PiShHhAaĄaąsSse FaLąaĄa każda literkę innym kolorem itd. armageddon. W życiu.

Xaros , od roboty to są konie i ciągniki :lol:

ankieta hmmm… 3 X NIE

odpowiedz :

Moderatorzy

No to trzeba przekonać administratora, skoro mederatorzy nie mają nic do powiedzenia w kwestii zmian na forum.

Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu będzie utworzenie nieoficjalnego kanału w jakimkolwiek serwisie czatowym. Dlaczego wymagacie, żeby administratorzy robili wszystko? Czasem trzeba też mieć nieco własnej inwencji twórczej. Ci, którzy są za czatem mogą sami go stworzyć i prowadzić. Założę się, że jeśli będzie to zrobione “profesjonalnie”, to administratorzy na pewno pozwolą zareklamować taki nieoficjalny czat na stronie DP.

Z tym akurat, że SB pilnują moderatorzy, to się nie zgadzam zbytnio. Jeśli ktoś już coś mocno przeskrobał, to tam się włączy któryś z nich, ale z tego co widzę, to rzadkość. Myślę, że czat będzie jeszcze bardziej obciążał serwer (i tak jest ciężko dostać się na stronę). Pewną uciążliwością dla mnie jest też to, że kiedy prowadzę rozmowę z kimś na SB to jakbym chciała napisać nowy temat czy posta, to niestety tracę to z oczu i w związku z tym muszę ciągle siedzieć na stronie głównej :frowning:

:lol: taaa… najlepiej jak by SB było na każdej stronie.

Ludzie cieszcie się że woqule macie SB, niektóre fora nie mają tego i ludzie jakoś tam żyją i nie narzekają.

IMO wrong idea…

Forum jest do pomagania sobie, a nie do czatu.

Czat już był na początku istnienia vortalu i padł śmiercią naturalną z powodu praktycznie zerowej frekwencji nawet pomimo umówionej pory. Zanim złożycie propozycje może się zastanowicie czemu miał by służyć ??

Skoro na SB zionie nudą, poza wypisywaniem:

i stertą emotek, nic się tam nie dzieje.

To o czym będzie pisać na chacie ??

Być może jestem konserwatywnym betonem, ale jestem tutaj praktycznie od początku istnienia vortalu i setki podobnych tematów razem z redakcją już przerobiliśmy.

Temat chatu na forum był już poruszany, według mojej wiedzy.

Pomysł ten został odrzucony i nie przypominam sobie, żeby coś tym temacie uległo zmianie.

Mam pytanie do pomysłodawców i popleczników. Kto będzie siedzieć i czytać “wypociny”. Już teraz na sb (w sumie to od zawsze) 80% wpisów to spam, linkowanie swoich problemów na forum i innej maści “intelygentnych” rozmów.

Żeby wprowadzić jakieś rozwiązanie, to niestety, część użytkowników musi dojrzeć do tego. A tak nie jest. No bo jak można nazwać sytuację pytań o lewiznę (punkt 1.2 regulaminu) czy zwykłego chamstwa (punkt 1.1) na forum czy sb? Teraz, doszłoby nowe miejsce, które moderatorzy musieli by czytać. Z całym szacunkiem, nie mam ochoty. Wystarczy mi sb i forum.

Zresztą, to jest forum dyskusyjne a nie miejsce rozrywki typu pudelek czy bravo girl.

olcia9393 ,

Im mniej wiesz i widzisz, tym lepiej spisz.

Pozdrawiam.

od aktualizacji forum do phpBB3 SB działa jak czat, różni się tylko nazwą. zamiast czata wolę poprzednią wersję ShoutBoksa.

Dokładnie tak było. Zanim więc zaczęliście marudzić może

lepiej byłoby najpierw przejrzeć sobie archiwum vortalu.

Jakby ktoś miał trudności ze znalezieniem tego newsa

to proszę bardzo ===::> KLIK

IMHO uważam, że nie ma więszego sensu powrót do czegoś, co

się nie sprawdziło. Daleko istotniejszym jest poprawienie

funkcjonalności forum.

Obserwując poziom dyskusji na SB nie widzę żadnego sensu

we wprowadzaniu chatu. Mówiąc wprost - sami Userzy, piszący

na SB udowodnil bezsens jego istnienia.

Należy domniemywać, że z chatem będzie podobnie.

Osobiście - jestem tego pewien

A kto każe Ci siedzieć na stronie głównej.

Włąćz sobie komunikator i gadaj ile chcesz.

Xaros uważam iż portalowe forum w zupełności wystarczy ponieważ zadaniem dobreprogramy.pl jest udostępnianie oprogramowania a forum stworzone właśnie do rozmowy i przedewszystkim pomoc w software i hardware

pozdrawiam:)

dla mnie zły pomysł

ale argumentowanie że był i wymarł to troche przesada ilu w tedy było urzytkowników kożystających z dobreprogramy.pl

poza tym

na wp.pl jest pokój Komputery i tam każdy moze się udzielać a nie robić choinki z serwisu

bawią mnie propozycje typu:

-bramki SMS

-dział forum Kupie/sprzedam

-dział erotyczny :lol: [-X

ogólnie dla tych co chcą mieć choinke proponuje konkurencyjny serwis (nie bede pisał adresu bo i tak większość zna)

Nie ma to najmniejszego wpływu czy to jest teraz czy to było kiedyś. Jak kiedyś nie było psa z kulawą nogą na czacie to teraz będzie naście osób. Nie ma o czym pisać na SB to o czym będzie rozmowa na czacie ?? Kto będzie siedział i moderował czata ??

Może tak najpierw odrobina zastanowienia, zani ktoś palnie klejną głupiutką propozycję #-o #-o #-o #-o