Propozycja - Zakaz linków na SB

Witam.

Mam propozycje, o dodanie do regulaminu jednej linii treść z zakazem wstawianie linków do SB. Moim zdaniem SB służy do normalnych rozmów, a nie to co było wczoraj, co drugie zdanie ktoś wysyłał link z przeniesieniem tematu, albo pomocą. Myślę też że za takie linki powinny być normalne kary jak ostrzeżenie, bo nawet jak zostało dodane to ograniczenie to ludzie bez ostrzeżeń nic sobie z tego nie robią, a i tak spamują SB tymi linkami.

Pozdrawiam.

Staramy usuwać się na bieżąco linki, które nie nadają się do zamieszczenia na SB typu ciągłe ponaglenia, by ktoś odpowiedział w temacie itd.

Jednak całkowity zakaz wstawiania linków na SB nie ma sensu.

Też uważam, że to bez sensu. Ktoś np. pyta się jak rozwiązać problem a drugi mu daje mu linka do programu, który rozwiąże problem. Jednak powinno się karać kogoś, kto spamuje linkami do jakichś zabronionych stron.

Zupełnie nic nowego do tematu nie wniosłeś, bowiem:

  • Nie pomagamy na SB

  • Sprawa nieregulaminowych linków jest jasna.

A gdzie jest tak napisane? W regulaminie forum nie znalazłem stosownego punktu.

Nie wszystkie sprawy reguluje się zakazami.

Czyli wypowiedź:

albo:

służy lepszemu poznaniu się użytkowników?

Ta pierwsza wypowiedź mówi jeszcze o tym, że jej autor jest uczniem, ale ta druga nie wiem co ma wspólnego z poznaniem się użytkowników.

A przecież nie wydaje mi się żeby były nie w porządku.

W takim razie masz jeszcze inne fragmenty regulaminu:

To chyba ostatecznie zamyka ten wątek.

Rozumiem. Można powiedzieć że skonsultowałem się z moderatorem więc temat zamknięty.

To wiedziałem wcześniej :slight_smile:

ale jak ktoś chcę pokazać coś z YT albo np. galerii swoją pracę albo coś?

Można

a więc blokadę linków na SB można uznać za głupi pomysł :slight_smile: nie każdy spamuje na SB :stuck_out_tongue: