[propozycja] Zmiana opisu działu "Grafika"

Mam propozycję. Pewnie powiecie, że się czepiam, ale w szczegółach diabeł jest pochowany. :slight_smile:

Obecnie opis działu to “Wszystko, co dotyczy tworzenia grafiki komputerowej.”

Według mnie, powino być zmienione na “Wszystko, co dotyczy tworzenia grafiki komputerowej, jej edycji i fotomontażu”.

Po prostu poprzedni opis tak jakby “ogranicza”. :slight_smile:

Wydaje mi się, że fotomontaż czy edycja to także (w pewnym sensie) jest tworzenie.

Tak samo można by było zmienić opisy innych działów. Na przykład

Na tak:

Więc Twój pomysł nie wydaje mi się za najlepszy. Jednak lepiej poczekaj na Lazikara lub Liska - do nich należy ostateczna decyzja.

A gdzieś przeczytalem że w tej wersji forum nic nie będzie już zmieniane,bo przecież bedzie nowa…

więc twój pomysł raczej nie przejdzie ale

r10 , chodziło o większe zmiany, np. nowy hack, modyfikacja itp.

skąd wy macie takie pomysły??

co komu opis przeszkadza

A może by zmienić nazwe działu na: GRAFIKA i FOTOGRAFIA

Opis działu mógłby brzmieć: “Wszystko co dotyczy fotografii oraz tworzenia i edycji grafiki.”

lub “Wszystko co dotyczy tworzenia grafiki i fotografii.”

Odnośnie fotografii było dużo mówione na forum i raczej propozycja ta jest odrzucana ale może tym razem jednak przejdzie, zwłaszcza, że nie chodzi o utworzenie nowego działu Fotografia tylko o dołączenie jej do działu już istniejącego.

To, że będzie nowa wersja Forum nie znaczy że nie można zgłaszać nowych propozycji. Może nie będa one wprowadzone do starej wersji Forum ale przynajmniej Administracja będzie wiedzieć co wprowadzić (lub nie) w nowej wersji Forum.

Po to jest dział O Forum by zgłaszać: “Uwagi, propozycje, komentarze dotyczące forum.”

Nieważny jest opis działu, a tematy w nim zamieszczane.

Skoro już istnieje funkcja opisu pod każym działem, to niech będzie ona przynajmniej poprawna.

Chyba pisze już tak:

Grafika

Wszystko, co dotyczy tworzenia grafiki komputerowej.

A główna nazwa dobrze żę jest krótka bo działa jak hyperlink i jka by były długi można by w nie klikac przypadkowo.

Pozatym po co to zmieniać

Jest ok :!:

W sumie to pomysł nie jest najlepszy :? Tak jak juz ktoś powiedział