Propozycje jak zrobic pozegnanie klas gim


(system) #1

siemka!moja ciotka jest nauczycielką w szkole i robi pozegnanie klas gimnazjalnych i mam w związku z tym sprawe,prosił bym o rozne wierszyki albo najlpeiej jakies role ktore ciotka mogła by rozdac uczniom i zeby zrobic z tego jakies przedstawienie.krodko mowią szukam roznych materiałów na pozegnanie klas gimnazjalnych.z gory dzieki :slight_smile:


(squeet) #2

Nie macie o czym dyskutować, to nie piszcie...

OT do kosza.

Jeśli sytuacja się powtórzy - temat też poleci. Już nie przesadzajmy, że skoro dział Na luzie , to z każdego tematu można robić śmietnisko...

linux 2006 - bardzo proszę poprawić tytuł i stosować rodzimą pisownię, bo również temat skasuję...


(outca$t.) #3

Nie lepiej żeby ciotka zrobiła jakąs dyskotekę (ewentualne wpłaty na żarcie). Tak przyjdzie więcej ludzi. A akademia z wierszykami to nuda.

U mnie jest dyskoteka (gdzieś w początkach czerwca), a jak ostatni dzień to pewnie zwykłe rozdanie najlepszych świadectw i do domu.


(system) #4

Najlepiej jakby drugie klasy przygotowały jakiś superśmieszny kabaret :slight_smile:


(Szymon651) #5

a moze im skrócic rok szkolny np. o tydzien . kazdy uczen napwno bedzie zadowolny a i ciotka nie bedzie miala problemów... i pewnie jeszcze jakis bukiecik w nagrode dostanie od swoich uczniow :lol: :lol:


(Krzys299) #6

No to wymyśliłeś teraz :roll:

Najlepiej zrobić im jakąś super extra imprezkę i wszyscy będą zadowoleni.


(system) #7

mi nie chodzi co mam ciotka zrobic tylko potrzebuje jakies wierszyków zeby zrobic jakies przedstawienie.nie chce zdnych dyskotek czy cos w tym stylu!


(Centrumopowiastek) #8

Dobra, masz wierszyki - Miłosza Biedrzyckiego będą pasować jak ulał: