Propozycje jak zrobic pozegnanie klas gim

siemka!moja ciotka jest nauczycielką w szkole i robi pozegnanie klas gimnazjalnych i mam w związku z tym sprawe,prosił bym o rozne wierszyki albo najlpeiej jakies role ktore ciotka mogła by rozdac uczniom i zeby zrobic z tego jakies przedstawienie.krodko mowią szukam roznych materiałów na pozegnanie klas gimnazjalnych.z gory dzieki :slight_smile:

Nie macie o czym dyskutować, to nie piszcie…

OT do kosza.

Jeśli sytuacja się powtórzy - temat też poleci. Już nie przesadzajmy, że skoro dział Na luzie , to z każdego tematu można robić śmietnisko…

linux 2006 - bardzo proszę poprawić tytuł i stosować rodzimą pisownię, bo również temat skasuję…

Nie lepiej żeby ciotka zrobiła jakąs dyskotekę (ewentualne wpłaty na żarcie). Tak przyjdzie więcej ludzi. A akademia z wierszykami to nuda.

U mnie jest dyskoteka (gdzieś w początkach czerwca), a jak ostatni dzień to pewnie zwykłe rozdanie najlepszych świadectw i do domu.

Najlepiej jakby drugie klasy przygotowały jakiś superśmieszny kabaret :slight_smile:

a moze im skrócic rok szkolny np. o tydzien . kazdy uczen napwno bedzie zadowolny a i ciotka nie bedzie miala problemów… i pewnie jeszcze jakis bukiecik w nagrode dostanie od swoich uczniow :lol: :lol:

No to wymyśliłeś teraz :roll:

Najlepiej zrobić im jakąś super extra imprezkę i wszyscy będą zadowoleni.

mi nie chodzi co mam ciotka zrobic tylko potrzebuje jakies wierszyków zeby zrobic jakies przedstawienie.nie chce zdnych dyskotek czy cos w tym stylu!

Dobra, masz wierszyki - Miłosza Biedrzyckiego będą pasować jak ulał: