Propozycje nowych programów na Vortal!


(Gosimek) #1

Zamieszczam tutaj liste programów które moim zdaniem powinny się znaleść na stronce: :smiley:

 1. BitComet 0.56 PL - http://www.bitcomet.com

 2. WS_FTP Professional 9.0 & Home 9.0 - http://www.ipswitch.com

 3. SketchBook Pro 1.1 - http://www.alias.com

 4. The All Seeing Eye 2.3.5 - http://www.udpsoft.com

 5. Shareaza 2.1.0.0 - http://www.shareaza.com

 6. mIRC 6.16 - http://www.mirc.com

 7. CyTaT 5.0 - http://amigo.pop.pl

 8. Wierszownik 4.0 - http://amigo.pop.pl

 9. Teamspeak 2 Client 2.0.32.60 - http://www.goteamspeak.com

 10. Teamspeak 2 Server 2.0.20.01 - http://www.goteamspeak.com

 11. PowerGG 1.6.3 - http://www.powergg.prv.pl

 12. Daemon Tools 3.4.7 - http://www.daemon-tools.cc

 13. Daemon Tools 3.4.7 [spolszczenie] - http://www.daemon-tools.cc

 14. TuneUp Utilities 2004 - http://www.tune-up.com


(inż. Piniol) #2

do zgłaszania programów jest odpowiedni linka na stronie


(Zbych ) #3

Piniol

I co z tego że jest odpowiedni link jak tydzień temu własnie tam dałem propozycje ze spolszczeniem PowerDVD 6 i do dzisiaj sie nie pojawiło.

PS.dla zainteresowanych:http://www.cdrinfo.pl/newsy/archiwum/007300.php


(Filifera) #4

Piniol- w zasadzie masz pełną rację , ale jest właśnie jedno ale....sam zgłaszałem program we wskazanym przez Ciebie linku i owszem ukazał sie tam ale dopiero po około trzech tygodniach....a przyznam szczerze , że potrzebne jest chyba wszystkim podobne vademeckum , gdzie mozna zajrzec i jeżeli ktos włozył trochę pracy i chce dane udostepnić , to czemu z nich nie korzystac. Nie jestem za ciągłym odsyłaniem ludzi z pytaniami do wyszukiwarki Gogle itd. gdyż wszyscy zapominamy , że niektórzy korzystają nadal z połączeń modemowych-dośc drogich i nie moga sobie pozwolic na spedzenie godzin w sieci na wyszukiwaniu jednego potrzebnego pliku. Proponuje zatem utworzyć nawet dział odnośnuików , gdzie można wrzucac linki do ciekawych programów lub spolszczeń- to ułatwi i pomoze, a niewiele kosztuje pracy....


(inż. Piniol) #5

ja tylko podałem info, a nie rozka, bez nerw ehehe :wink:


(lazikar) #6

Tak przy okazji aby może administracja zwróciła na to uwagę. Ja także zgłaszałem programy jak również błedy w linkach do istniejących juz programów i z tego co widzę programu nie dodano a link poprawiono tylko jeden. :?


(fiesta) #7

I moim zdaniem bardzo dobrze że się tak dzieje, gdyż admini testują każdy program przed zamieszczeniem go na voratlu. Poza tym w rachubę wchodzą jeszcze kwestie prawne. Jeżeli jest to vortal z legalem to trzeba się skontaktować z producentem w celu zapytania o warunki jego opublikowania, chyba że licencja programu zezwala na takie działania bez konsultacji. Musicie przyznać że to wszystko jest czaschłonne. Tak że panowie w "gorącej wodzie kąpani" trochę więcej cierpliwości :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:


(Herki) #8

No przeciez mozna tez program sciagnac ze strony producenta co za problem. No chyba , ze rejestracja dla niektorych jest nie do przejscia :stuck_out_tongue:


(system) #9

To i ja coś dorzucę. W sprawie wadliwych linków, jak coś nie działa to podrzucajcie mi to na e-mail.

sebastian@dobreprogramy.pl


(Filifera) #10

No tak, jeżeli chodzi o kwestje prawne , to chyba wszyscy zapomnieliśmy , że jesteśmy w państwie prawa i chwała moderatorom że nam o tym przypominają ( ...ja zapomniałem..na chwilke... ), ale to dotyczy opisów i publikacji na temat ich produktów na tym wortalu. Natomiast publikacja linków do ich stron nie jest niezgodna z prawem i może byc traktowana wręcz jako reklama ( czyż nie ? ), ale składnica urli by sie przydała. Nie traktujcie tego postu jako naciągqane kwakanie. Kiedys istniała i dziś istnieje strona "POLMANIA"-trochę zapomniana ale zagladałem tam tak często jak na ten wortal i ciagle było cos ciekawego i baza odnośników rosła jak na drożdzach. Czemu nie ...


(inż. Piniol) #11

no cóż, nie wszyscy producenci zezwalają na podlinkowanie


(Gosimek) #12

To jak znajdziecie chwile czasu to zapodajcie tego linka, bo jakoś go nie moge na stronce znaleźć :stuck_out_tongue:


(Marsmo) #13

Jak się otworzy z głównej strony zakładkę "Programy" - to mamy m.in. taki słupek pt. "Najnowsze programy". I właśnie bezpośrednio pod tym słupkiem, jest link -> "Zaproponuj program". Klikamy - otwiera się ramka umożliwiająca bezpośrednio wysłanie swoich propozycji! :slight_smile:


(Gosimek) #14

Dzieki bardzo! < chyba mozna juz ten temat zamknąć :stuck_out_tongue: >