Prośba do administratorów

Vortal jest naprawdę wspaniały, podoba mi się jak żaden inny i chyba nawet jestem od niego uzależniony! :wink:

Ale nie chciałem tu mówić o moich problemach psychicznych lecz o wyszukiwarce dostępnej na vortalu, a ściślej mówiąc o jej brakach:

W vortalu jest dużo ciekawych tematów, artykułów, postów itp, itd. Do każdego można dodać swój komentarz, często użytkownicy piszą wiele komentarzy pod tym samym nickiem, są różnej jakości, niektórzy użytkownicy zainteresowali mnie swoimi komentarzami. W vortalowej wyszukiwarce brakuje mi fukcji dostępnej w wyszukiwarce forumowej, a mianowicie wyszukiwania według użytkowników.

Moje pytanie brzmi:

Czy taka opcja zostanie kiedyś dodana do wyszukiwarki dostępnej na vortalu?

Ps:

Wielu użytkowników wykazuje się nie rzadko ogromną i profesjonalną wiedzą z dziedziny informatyki:

Czy kierownictwo forum nie myślało kiedyś o przyjmowaniu do pracy takich właśnie użytkowników?!

Pozdrawiam!

W nowej wersji DP, biorąc pod uwagę, że będzie dodane logowanie, jak najbardziej będzie to możliwe.

Kierownictwo Forum i DP = to samo :wink:

Uzdolnionych i chętnych do pracy przyjmują, jeśli potrzebują oczywiście…

premiera na urodziny, ma się rozumieć? 8)

p.s. to był oczywiście żart, nie chce nikogo poganiać, gdyż wiem, że pisanie nowej wersji portalu to sprawa bardzo pracochłonna. niemniej jednak może uchylisz rąbka tajemnicy co do przewidywanej premiery?

:slight_smile: