Prosba do beta testerów

Przybieram się tak do rejestracji na stronie microsoftu więc mam do Was pytanie i prośbe.

Pytanie: Jak się u Was sprawuje ten windows Vista ?? Macie jakieś problemy z użytkowaniem? Bo jesli jest “badziewiasty” to nawet nie będę go ściągał.

Prosba: Możecie wkleić parę screenów tego Visty ? Wiem że były już screeny publikowane ale chodzi mi o takie screeny zwykłych użytkowników: screeny okien, pulpitu

Z góry dzięki.

nie opłaca się ściagać tej bety, mój kumpel miał i zrezygnował, zacina sie , wolniej niż xp działa, poczekaj na wersje beta 2

jak chcesz to ci mogę wkleić scene IE7 a tak po za tym to kiedy będzie beta 2 visy ??? schowek019cz.th.jpg

Czy ta beta jest w pliczku iso. ? I można sobie na płytke nagrać?

Dobra wszystko dobrze ale po co mam sie zapisywac jak i tak z tego nieskorzystam? wiec chcialbym sie dowiedziec od tych ktorzy juz to sciagneli w jakim to jest pliku

Jest w ISO 2.42GB

nie wprowadzaj w błąd, vista beta 2 bedzie pod koniec października , poczatek listopada :smiley:

a plik iso można wypalić na płytke dvd lub zainstalować z wirtualnego napędu :smiley:

Ja mam tylko ie7, a vistę ściagne dopiero jak bedzie beta 2, wystarczyło mi że kumpel ściagnął i nie chodzi jak trzeba, a beta 2 już musi chodzić ładnie :smiley:

prośba była o screeny i pytałem jak chodzi vista. topic ma już dwie strony i jedynie 2 osoby wypowiedziały się na temat :evil: :evil: :evil:

I dlatego pomimo działu Na luzie OTy :arrow: ZSYP.