Prośba do grafików vortalu

Siemka mam(y) <> małą prośbę: czy graficy vortalu mogli by by zrobić jakąś fajną skórkę do vortalu z letnim motywem ?? Np u góry można by jakiś element plaży + parasol + leżaczek a cały vortal koloru zółtego :slight_smile:

Taka jest moja wizja letniej skórki vortalu ;]

“Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby”

Z góry dzięx 8)

userzy co o tym sądzicie ?? wypowiadajcie się wszyscy :smiley:

Całkien niezły pomysł ale za to chyba trzeba grafikowi zapłacić 8)

no wg mnie to graficy vortalu powinni coś takliego zrobić żeby ładnie się to komponowało do odpowiednich pór roku ;]

Jestem jak najbardziej za.

Ten nowy szary styl do lata nie pasuje :wink:

Dlaczego akurat powinni ?

Mogliby, ale widocznie mają ważniejsze zadania :slight_smile:

Byłoby miło żeby cos takiego zrobili ale pamietajmy że mają duzo inne pracy . Takiej skórki napewno nei robi się 2 minuty.

kubut no raczej :smiley: Ale jeśli wypracowali tą “pogrzebową” skórkę to myśle że taka letnia skórka nie pownna byś dużym problemem

Wg. mnie jest to nie potrzebne… mamy juz duzo skórek, zielony (jak najbardziej pasuje do lata), czerwony, niebieski, safari oraz ten nowy, a jezeli chciałby ktoś lato, niech zobaczy przez okno :wink:

Ta szara skórka pasuje bardziej do żałoby :stuck_out_tongue: A co do skórki z letnim motywem jestem ZA.Fajnie by to wyglądało :slight_smile: .

Widze że niektórzy potrafia sie tylko czepiać :?

Czego nie zrobią to wam pasi

Logo wam nie pasuje, nowa skóra wam nie pasuje, to czego wy w końcu chcecie

wg. mnie to najpierw powinno się userom pokazywać projekty przed całkowitym wykonaniem !!

Popatrz na wyniki sondy z nowym logiem na vortalu. A tyle mieliście negatywnego do powiedzenia na jej temat. :roll: Jak by admini chcieli spełniać każdą zachciankę userów to dostali po miesiącu dostali "wściku :dupa: " :lol:

O przepraszam napisałem że userów trzeba słuchać a w () że nie zawsze :stuck_out_tongue:

Serwis jest dla Was, więc “userów trzeba słuchać” :wink: To naturalne, że to co nam się podoba niekoniecznie musi podobać się szerokiej społeczności. Dlatego też wyraźnie zaznaczyliśmy w newsie, że “stalowa” skórka jest jedynie propozycją, która miała głównie na celu pokazać, że “Pirat” nie musi się gryźć ale może się też dobrze komponować.

Co do innych kolorów to już o tym myśleliśmy - m.in. jakiś pomarańcz i jasnoniebieski - w sam raz na lato :wink: To na razie jedynie pomysły, więc nic nie mogę jednak zapewić na 100%

Najpierw musicie jednak definitywnie zdecydować co do logo - zapraszam zatem do oddawania swoich głosów w sondzie na vortalu :wink:

To, co dla Ciebie jest pogrzebowym kolorem, niekoniecznie musi być tym dla innych…

Być może nie interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami, również kolorystycznymi…

Jeżeli ja np. mam całą kuchnię + połowę domu wykonane ze stali, to fakt ten świadczy o mojej żałobie…? :shock:

Jako namiętna miłośniczka wszelkich wodotrysków proponuję osobno skórki letnie wraz ze stosownymi elementami dla:

  • miłośników mórz i oceanów,

  • miłośników jezior,

  • miłośników gór

  • miłośników spędzania lata w blokowiskach.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skórka letnia to moim zdaniem trafiony pomysł :spoko:

Macie moje poparcie :slight_smile:

Oczywiście skin żółty z lekkimi akcentami pomarańczu :wink:

:lol:

Według mnie pomysl na letnią skórkę jest jak najbardziej trafiony, vortal będzie się wyróżnił (juz to robi) na tle innych tym, że coś się a nim dzieje i że nie myslicie tylko o jak największej liczbie progrow (to tez oczywiscie), ale też, żeby przyjemnie się z niego korzystało, aby byl przyjazny dla użytkownika :smiley: 8)

Widzicie panowie admini i graficy vortalowi :smiley: mój pomysł ma poparcie bardzo zsłużonych userów :smiley: (np. bażant, czy Canaletto :lol: )

W sumie to dzisiaj zobaczyłem nową skórkę i muszę przyznać że jak dla mnie jest bardzo fajna i ładnie komponuje się z nowym logo :slight_smile:

ps.

Tutaj to akurat wszyscy mają głos a nie tylko “zasłużeni userzy”

no i wreszcie prośby zostały wysłuchane … Skórka jest wypass i bardzo mi się podoba :smiley: Wielkie dzięki graficy vortalowi !!