Prośba do moderatora kategorii forum Bezpieczeństwo

(Heros991) #1

Siema mam prośbe do moderatora forum o nazwie Bezpieczeństwo jak wiadomo dużo jest pytań typu jaki antywirus,jaki firewall i według mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby przykleić te tematy tzn o nazwie Jaki antywirus,jaki firewal,jaki spyware i może jaki pakiet zabezpieczający.

W tych tematach użytkownicy forum mogliby zadawać pytania dowoli o antywirus czy firewall, jak by był założony temat użytkownika to byłby kasowany.

P.S według mnie to dobre rozwiązanie,ale ostanie słowo należy do moderatora.

(system) #2

Raczej do Administratorów.

Skoro odpowiedzi są zawsze takie same ("najlepiej sprawdzić samemu"), to po co przyklejać te tematy i po co miałaby tam toczyć się dalsza dyskusja?

Przecież jest.

(Stachu86) #3

baldys15 hmmm... jak na mój gust to takie coś już jest zestawione pięknie :slight_smile: temat nie jest przyklejony, ale w szukajce forumowej po wpisaniu jaki+antyvirus jest na pierwszej stronie więc nie trudno go znaleźć

dokałdnie chodzi mi o TO

(Heros991) #4

no,ale wiesz byłby przyklejony i odrazu można byłoby zobaczyć opinię innych użytkowników o antywirusie czy firewallu,przecież wiele nowych użytkowników nawed nieszuka trzeba im dać ostrzeżenia żeby zaczeli szukać.

P.S to moja opinia.

(Asterisk) #5

Raczej nie - to sprawa Moderacji

Autorowi chodzi o to, by powstał jeden duży temat, w którym

potrzebujący zadawaliby pytania, czyli coś na kształt tematów

przyklejonych w dziale Na Luzie.

(system) #6

Wtedy dopiero byłby bałagan... No i większość postów to byłyby pytania "Jaki antywirus?" bez konkretnych szczegółów, na które zawsze byłaby jedna odpowiedź...

Fakt, najpierw mi się skojarzyło, że kolega/koleżanka baldys15 chce nowego działu na forum. Mój błąd, wyrażam skruchę.

(Heros991) #7

mo chodzi o stworzenie 4 tematów przyklejonych:

1.Jaki antywirus

2.Jaki Firewall

3.Jaki spyware.

P.S

chce zrobić jak powyżej 3 tematy.

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 18:03

sorka za post pod postem:P

wracając to tych 3 tematów tam użytkownicy dowoli mogliby pisać posty,a te oddzielne nie utworzene w którymś z tych przyklejonych tematów leciał by do kosza.

(Stachu86) #8

a podałeś tylko 3:

co do 4 pewnie chodzi o Pakiet :slight_smile:

jak też uważam tak jak rss że będzie jeszcze większy bałagan :slight_smile: takich tematów jest naprawdę duuuuużo i znaleźć coś dla siebie to nie jest wielki kłopot.

takie wielkie temat sprawdzają się według mnie jeżeli ktoś czegoś szuka tak jak jest temat Szukasz - ikon, tapety, stylu... (czy jakoś tak)

a co do oprogramowania wydaje mi się że będzie duuużo niepotrzebnych dyskusji które wprowadzą tylko zamieszanie

Ale to jest tylko moje zdanie

(L337 Crew) #9

Ja polecam Zango (180 solutions) - naprawdę świetne :lol:

Prędzej "program anty-spyware"

(Heros991) #10

no szkoda temat do zamknięcia.