Prośba do moderatora kategorii forum Bezpieczeństwo

Siema mam prośbe do moderatora forum o nazwie Bezpieczeństwo jak wiadomo dużo jest pytań typu jaki antywirus,jaki firewall i według mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby przykleić te tematy tzn o nazwie Jaki antywirus,jaki firewal,jaki spyware i może jaki pakiet zabezpieczający.

W tych tematach użytkownicy forum mogliby zadawać pytania dowoli o antywirus czy firewall, jak by był założony temat użytkownika to byłby kasowany.

P.S według mnie to dobre rozwiązanie,ale ostanie słowo należy do moderatora.

Raczej do Administratorów.

Skoro odpowiedzi są zawsze takie same (“najlepiej sprawdzić samemu”), to po co przyklejać te tematy i po co miałaby tam toczyć się dalsza dyskusja?

Przecież jest.

baldys15 hmmm… jak na mój gust to takie coś już jest zestawione pięknie :slight_smile: temat nie jest przyklejony, ale w szukajce forumowej po wpisaniu jaki+antyvirus jest na pierwszej stronie więc nie trudno go znaleźć

dokałdnie chodzi mi o TO

no,ale wiesz byłby przyklejony i odrazu można byłoby zobaczyć opinię innych użytkowników o antywirusie czy firewallu,przecież wiele nowych użytkowników nawed nieszuka trzeba im dać ostrzeżenia żeby zaczeli szukać.

P.S to moja opinia.

Raczej nie - to sprawa Moderacji

Autorowi chodzi o to, by powstał jeden duży temat, w którym

potrzebujący zadawaliby pytania, czyli coś na kształt tematów

przyklejonych w dziale Na Luzie.

Wtedy dopiero byłby bałagan… No i większość postów to byłyby pytania “Jaki antywirus?” bez konkretnych szczegółów, na które zawsze byłaby jedna odpowiedź…

Fakt, najpierw mi się skojarzyło, że kolega/koleżanka baldys15 chce nowego działu na forum. Mój błąd, wyrażam skruchę.

mo chodzi o stworzenie 4 tematów przyklejonych:

1.Jaki antywirus

2.Jaki Firewall

3.Jaki spyware.

P.S

chce zrobić jak powyżej 3 tematy.

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 18:03

sorka za post pod postem:P

wracając to tych 3 tematów tam użytkownicy dowoli mogliby pisać posty,a te oddzielne nie utworzene w którymś z tych przyklejonych tematów leciał by do kosza.

a podałeś tylko 3:

co do 4 pewnie chodzi o Pakiet :slight_smile:

jak też uważam tak jak rss że będzie jeszcze większy bałagan :slight_smile: takich tematów jest naprawdę duuuuużo i znaleźć coś dla siebie to nie jest wielki kłopot.

takie wielkie temat sprawdzają się według mnie jeżeli ktoś czegoś szuka tak jak jest temat Szukasz - ikon, tapety, stylu… (czy jakoś tak)

a co do oprogramowania wydaje mi się że będzie duuużo niepotrzebnych dyskusji które wprowadzą tylko zamieszanie

Ale to jest tylko moje zdanie

Ja polecam Zango (180 solutions) - naprawdę świetne :lol:


Prędzej “program anty-spyware”

no szkoda temat do zamknięcia.