Prośba o doradzenie,sprzęt wskazujący

Witam.
Moja klawiatura A4tech żyła 2 lata i miesiąc i wczoraj odeszła na zawsze.
Możecie doradzić mi nową klawkę do 200 zł?
Z moich wymagań to aby literki się nie ścierały,może być przewodowa lub bezprzewodowa,może świecić np na niebiesko lub też może być czarna klasyczna.
Proszę o Wasze sugestie i opinię.

1 polubienie

Do biura kupiłem sobie logitecha k120 za 50zł i jestem w szoku, że za takie pieniądze można dostać przyzwoitą klawiaturę. Przyjemny skok klawiszy, miękkie wyczuwalne kliknięcie, dosyć cicha, klawisze sztywne, nie latają na boki, nie wiem ile wytrzymają opisy, bo korzystam dopiero kilka miesięcy, ale wydają się trwałe.
W domu mam klawiaturę za wielokrotność tej kwoty, ale wcale nie trzeba wydawać bóg wie jakich pieniędzy żeby wygodnie pisać.

1 polubienie

Ja bym sugerował wybrać się do marketu i sobie po prostu spróbować, każdemu co innego odpowiada i przy takich rzeczach poza własnym empirycznym doświadczeniem nic nie będzie lepszym doradcą.

Moja klawiatura slim A4tech kl-5 żyje już 11 lat i ma się dobrze, cicha, sprawna mała… Literki się nie ścierają
Kosztowała 11 lat temu ponad 80 zł, teraz można takie dostać za 37 zł.
Wcześniejsza klawiatura klikała tak głośno, że sąsiadka stukała w nocy w sufit, albo grała jakimś żelastwem po kaloryferze. Szukałem cichej, bo w nocy żona miała wenę.
Lepszej nie znam.

Niezniszczalna Dell SK-8115 (5 lat katowania przez rzesze studentów w laboratorium - poza tym że brudne, działały bez zarzutu i litery też wszystkie czytelne) albo z tych nowszych i z niższym skokiem KB-216 - tyram w pracy od lat i nie daję rady zajechać :slight_smile:

Dziękuję za Wasze historie z życia wzięte:) Ruszę tu po sklepach i sie rozejrzę ewentualnie kupię. Dzięki za wpisy!

1 polubienie

Jak coś to tych wspomnianych przeze mnie Delli nie kupisz w sklepie. One są (o ile nic się nie zmieniło) sprzedawane wyłącznie w zestawach komputerowych Della (typu monitor + mysz + klawiatura + komputer). Te które trafiają np. na Allegro pochodzą z demontażu czy utylizacji takich kompletnych zestawów, często zupełnie nieużywanych bo kupionych niejako na zapas. W razie czego kupujesz i jak się nie spodoba to w 2 tygodnie zwracasz…

1 polubienie