Prośba o edytowanie kompozycji w windows xp

(Assassin Z Gothica) #1

Witam

Mam problem z kompozycją win xp. Dużo ostatnimi czasy korzystam z szczegółów podczas przeglądania plików. Chce mieć taki wygląd szczegółów jak w kompozycji "MetroXp.msstyles" do kompozycji "Seven3.msstyles"

http://chomikuj.pl/Tomek20.00/Kompozycje

(11.bmp to "MetroXp.msstyles" a 11 aero.bmp to "Seven3.msstyles")

Pozdrawiam

(rgabrysiak) #2

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

(drunkula) #3

Oba bmp są takie same, pomijając belkę. Taka wielka różnica? 

Ile płacisz za modyfikację którą ktoś ma zrobić za Ciebie?

(Assassin Z Gothica) #4

Sam przerobię, tylko chce wiedzieć który *bmp w tym pliku przerobić bo jest ich dużo a po wyglądzie nie bardzo się orientuję. Już kilka razy edytowałem ale nie trafiłem na belkę. Ja edytuję programem resource hacker

(drunkula) #5

To może chociaż powiedz czy zgadłem, że chodzi o belkę ?

(Assassin Z Gothica) #6

Tak (szczegóły w eksploratorze windows), oto chodziło

http://www12.zippyshare.com/v/U44JFftQ/file.html

(drunkula) #7

Nie mam pod ręką XP z nowszym wyglądem, ale aero zostało wprowadzone w win 7 i tam się te szklane efekty (chyba) pojawiły.

Pod XP cuda działał pakiet windows blinds, chociaż uprzedzam że tani nie jest i system obciąża. Niemniej, baza modyfikacji na stonie wincustomize.com jest przeolbrzymia i być może znajdziesz coś podobnego. Przez miesiąc można próbować za darmo.

(Assassin Z Gothica) #8

Nie, nie oto mi chodziło. Chodziło mi tylko o ten pasek szczegółów co jest jak się pliki przegląda (nazwa, rozmiar, typ, data modyfikacji). Bo pracuję też na win7 ale na xp też zaglądam i chciałem go upodobnić.

Tych szklanych efektów aero nie potrzebuję na xp

Kompozycję można z win xp edytować na win 7 bo służy do tego program Resource Hacker.

Chodziło mi żeby z tamtej kompozycji przełożyć bitmapę odpowiadającą za szczegóły (tylko która to będzie) do drugiej kompozycji