Prośba o ocenę wartości komputera :)

(Czylok4) #1

Witam ,

Chciałbym sprzedać komputer , szybko mi potrzebne pieniążki mam niestety problem z wyceną.

Proszę fachowców o poradę , ile mogę sobie życzyć za PC'ta :slight_smile:

Procesor : Core 2 Quad Q6600 2,4 GhZ

Grafika: Gigabyte GeForce 8800 GTS 512

RAM : 8GB ( 4x2 GOODRAM DDR2)

Płyta Główna:GIGABYTE EP35-DS3P (p35)

Pamięć : SATA Seagate 250 GB (16mb)

Napęd: LG Ligtscribe

Zasilacz : Chieftec 650 Watt

Windows : Windows 7 Ultimate

No i jakaś tam zgrabna obudówka z czerwonymi akcentami.

Dodam jeszcze , że ostatnia gra na nim odpalana to Assassins Creed Brotherhood , na prawie maxymalnych detalach średnio 30 FPS

To chyba wszystko

Dziękuję z góry i pozdrawiam ! holly0

(Kazio0o) #2

za same bebechy to bym nie dał więcej niż 1000zł :wink: 3 lata temy kupowałem i mam niemalże identyczne a dałem 2 800 z monitorem NEC LCD22WV :wink: ale sam system może nieźle tu podbić cene. To jest wersja oem czy BOX?

(kazek31) #3

sprzedaj w częściach wtedy uzyskasz najwięcej KAZIO0 1000 zł :smiley: chyba cię bug opuścił

pamięci conajmniej 200 zł

grafika to chybas palit 100-150 zł

winda 700-800 zł co najmniej

obudowa z zasilaczem tak najlepiej 100-150 zł

twardziel koło 50 zł

płyta koło 100 zł

napęd koło 45 zł

(Xparanienormalnyx) #4

Ciebie za to opuścił słownik ortograficzny... No ale do rzeczy, nie sądzę aby ktoś dał duże pieniądze za platformę opartą na s775 i ddr2, możliwości rozbudowy niewielkie i kosztowne, za 1000zł można zbudować podobną maszynę na ddr3 i oczywiście nową, z pełną gwarancją, a za używanego Windowsa nikt ci nie zapłaci takiej kwoty. Poza tym, może nie zauważyłeś, ale dyski podrożały trzykrotnie po powodzi w tajlandii.

(Czylok4) #5

Windows to OEM , także za dużo nie dostanę , no nic wystawię całość (nie znam się na tym wystarczająco dobrze , żeby go rozbierać na części) na allegro, zacznę licytację od 600 zł i zobaczymy :slight_smile:

Co do tego "buga" to mam wrażenie , że chodziło raczej o żarcik słowny , a nie problemy z ortografią :slight_smile:

A taki procesor to ile może być warty , bo nie podaliście ?