Prośba o ocenę wartości komputera :)

Witam ,

Chciałbym sprzedać komputer , szybko mi potrzebne pieniążki mam niestety problem z wyceną.

Proszę fachowców o poradę , ile mogę sobie życzyć za PC’ta :slight_smile:

Procesor : Core 2 Quad Q6600 2,4 GhZ

Grafika: Gigabyte GeForce 8800 GTS 512

RAM : 8GB ( 4x2 GOODRAM DDR2)

Płyta Główna:GIGABYTE EP35-DS3P (p35)

Pamięć : SATA Seagate 250 GB (16mb)

Napęd: LG Ligtscribe

Zasilacz : Chieftec 650 Watt

Windows : Windows 7 Ultimate

No i jakaś tam zgrabna obudówka z czerwonymi akcentami.

Dodam jeszcze , że ostatnia gra na nim odpalana to Assassins Creed Brotherhood , na prawie maxymalnych detalach średnio 30 FPS

To chyba wszystko

Dziękuję z góry i pozdrawiam ! holly0

za same bebechy to bym nie dał więcej niż 1000zł :wink: 3 lata temy kupowałem i mam niemalże identyczne a dałem 2 800 z monitorem NEC LCD22WV :wink: ale sam system może nieźle tu podbić cene. To jest wersja oem czy BOX?

sprzedaj w częściach wtedy uzyskasz najwięcej KAZIO0 1000 zł :smiley: chyba cię bug opuścił

pamięci conajmniej 200 zł

grafika to chybas palit 100-150 zł

winda 700-800 zł co najmniej

obudowa z zasilaczem tak najlepiej 100-150 zł

twardziel koło 50 zł

płyta koło 100 zł

napęd koło 45 zł

Ciebie za to opuścił słownik ortograficzny… No ale do rzeczy, nie sądzę aby ktoś dał duże pieniądze za platformę opartą na s775 i ddr2, możliwości rozbudowy niewielkie i kosztowne, za 1000zł można zbudować podobną maszynę na ddr3 i oczywiście nową, z pełną gwarancją, a za używanego Windowsa nikt ci nie zapłaci takiej kwoty. Poza tym, może nie zauważyłeś, ale dyski podrożały trzykrotnie po powodzi w tajlandii.

Windows to OEM , także za dużo nie dostanę , no nic wystawię całość (nie znam się na tym wystarczająco dobrze , żeby go rozbierać na części) na allegro, zacznę licytację od 600 zł i zobaczymy :slight_smile:

Co do tego “buga” to mam wrażenie , że chodziło raczej o żarcik słowny , a nie problemy z ortografią :slight_smile:

A taki procesor to ile może być warty , bo nie podaliście ?