Prośba o opinie dot. słuchawek


(Webmaster) #1

Witajcie!

Planuję zakupić słuchawki, do słuchania muzyki, grania w gry a także do odtwarzania mp3. Pragnę czegoś naprawdę wysokiej jakości.

Znalazłem te słuchawki: http://www.rabbeat.pl/pl/p/SWAGG-BY-MATT-POKORA/124 i chciałbym się dowiedzieć o tych słuchawkach czegoś od Was. Czy jest to dobry model w tej cenie a może polecicie coś innego?

Wypowiedzcie się w tym temacie...


(p19koz) #2

http://allegro.pl/denon-dn-hp1000-pro-s … 10064.html

http://forum.denondj.pl/sluchawki/denon … pinia-%29/


(Jan Nowak167) #3

Ten model prezentuje się bardzo dobrze. Od siebie dorzucę jeszcze Beyerdynamic DT-770 Pro 80 Ohm , które mam od dwóch tygodni.


(alfinho) #4

Ja mam Vulcany asusa z serii ROG-a i w swoim przedziale cenowym, do grania, absolutnie przekozackie, zarówno w jakości jak i wykonaniu.


(Webmaster) #5

Dziękuję Wam za odpowiedzi i opinie. Chcę po prostu zakupić dobrej jakości słuchawki które będą też fajnie wyglądać i wyróżniać się, a nie takie oklepane o takim samym designie jak większość.

Mówię ciągle o tym, cena wysoka, no ale są to też słuchawki bezprzewodowe jakby patrzeć. Dziękuję Wam za wszystkie propozycje, przeglądnę i rozważę je wszystkie, jeśli ktoś ma coś jeszcze do zaproponowania - piszcie :slight_smile:


(Andrzejibisz) #6

Osobiście kupiłbym słuchawki Beyerdynamic DT 990 PRO + mikrofon do nich jeżeli potrzebujesz do grania. Zależy jakiej muzyki słuchasz jak ma wyglądać bas, średnica i wysokie. Co do dźwięku 990 mają więcej góry przez co są bardziej ostrzejsze. Pozycjonowanie też jest ok .:slight_smile:


(Michal Kolatek) #7

Wszelkie te dizajnerskie sprzęty by Babcia Klozetowa to zwykle można o kant wiadomego miejsca na cztery litery rozbić

Warto poczytać:

http://www.audiofanatyk.pl/category/polecane/