Prośba o opinie nt. HTC WindowsPhone 8S

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem HTC 8S w Plusie. Niestety trochę mało opinii jest o tym urządzeniu. Jeśli ktoś z forumowiczów używa ten telefon proszę o info. Interesuje mnie w szczególności czas pracy na baterii oraz płynność działania. Mam firmową Lumię 610 i Windows Phone przypadł mi bardzo do gustu, dlatego teraz rozważam kupno prywatnego telefonu też na tej platformie. Jak wygląda sprawa z instalacją programów - są jakieś które nie ruszą na HTC. Na Lumii np skype nie działa - zbyt mało pamięci.

Z góry dzięki za informacje

Pozdr

Adam

Osobiście poczekałbym na nową Lumię 620 z WP 8 - mocniejsza od L710. Ma być dostępna w PL koło 15 marca.

O ile wiem to na HTC 8S też jest kilka aplikacji, które nie ruszą (podobnie jak na Lumii 620), bo również ma “tylko” 512 MB RAM. Ale obecnie to zdaje się tylko gry. Jego wadą jest również tylko 4 GB pamięci wewnętrznej, więc kiedy masz dużo aplikacji to miejsca może zacząć brakować.

Przeczytaj na przykład:

http://wp7.com.pl/17004/mini-recenzja-w … 8s-od-htc/

Przeczytaj:

Link 1

Link 2

Link 3

Link 4

Coś sceptycznie jestem nastawiony do Nokii - po połączeniu sił z MS polowałem na jakiś duet Nokia-Windows. Dostałem firmową 610 i kurcze po 3-4 miesiącach użytkowania już głośnik coś zaczyna szwankować, obudowa trzeszczy. Pod tym względem to wysłużony dwuletni HTC Wildfire jest w lepszym stanie.

Mam obecnie dwie Lumie: L610 i L920.

W przypadku L610 (mam ją od października ub. roku) i podobnych, złych doświadczeń.

Plusem serii Lumia są aplikacje autorskie Nokii co w połączeniu z WP daje dobry efekt. Z obu telefonów jestem zadowolony, chociaż wiem że mają (szczególnie L610) swoje mankamenty.

HTC + kafelki spełniły moje oczekiwania - telefon działa szybko i stabilnie. Bateryjka trzyma 2-3 dni - trochę rozmów, internet, poczta sprawdzana co 15 minut.