Prosba o plik z płyty instalacyjnej VIsty


(Danzelmario) #1

jestem posiadaczem windows vista na licnecji msdnaa ale niestety admin zle nagral mi plytke i bede miec dopiero w tygodniu a chce sobie juz w weekend zainstalowas viste.probowalem odczytac plytke i na pliku boot.sdi w folderze boot wystepuja bledy -prosilbym o przeslanie tego pliku na meila widniejacego w screenie ktory jest dowodem na to ze mam oryginał .http://img459.imageshack.us/img459/3236/beztytu322urg2.jpg jako ze wlasnie mam licejcje msdnaa to admin powiedzial ze nie wazne skad mam plyte(czy od niego czy od kolegi) wazne ze widnieje w bazie i jestem zarejestrowany i posiadam oryginalny klucz . pomoze ktos? plik ma 3 mega.


(squeet) #2

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif


(Elenka1984) #3

danzelmario plik ma 3MB?? czy 3GB??

P.S. Niby głupie pytanie... bo jak się pobiera z MSDNAA, to pobiera się najpierw plik ok. właśnie kilka MB, który ściąga nam później z serwera dany program... może to właśnie ten plik, chyba żem wygłupiła... :slight_smile: Jeżeli to jest ten plik, to można z serwera pobrać ten sam plik ponownie (raz mi się posiała instalka - zapisana na dysku, skasowałam przez przypadek :stuck_out_tongue: - i moje szczęście, że był ten plik Windows.exe... bo pobrałam z sukcesem jeszcze raz)


(Danzelmario) #4

nie.plik ma 3 mega. 3.5 giga to ma cala plyta. a sciagniecie 3.5 giga z torrenta na neo 128 zajmie mi do niedzieli. ludzie ja prosze o jeden 3 megowy plik a nie caly obraz iso! !!

KahlanAmnell pzoa tym ja nic nie pobierałem!u mnie to sie tak nie odbywało. zamówiłem klucz na tej stronce a viste dał mi admin w szkole-ale zle nagrał niestety (dalem najtansza płyte:P)


(Briho) #5

Proszę, może to Ci pomoże:

boot.sdi.rar


(Danzelmario) #6

dzieki wielkie:) nie bede musial szukac admina w szkole :smiley: