Prośba o pomoc - Instalacja modemu (driver) a bład MSGSRV32

Witam szanownych gronowiczow!

To dopiero moj pierwszy post, ale poszukuje pomocy u ludzi, ktorzy moga sie na tym znac. Bede wdzieczny za pomoc.

Wczoraj zabralem sie za instalacje modemu do Neostrady, niestety w trakcie instalacji wszystko przebiega pomyslnie, drivery sie instaluja do pewnego momentu, gdy wywala error MSGSRV32.

Troche poczytalem sobie o co chodzi w tej aplikacji, ale nie potrafie sobie z tym poradzic.

Szczegoly problemu to:

Moze z tego cos uda sie Wam wywnioskowac?

Jak sie tego ■■■■■■■■■■ pozbyc???

Prosze o pomoc, bo potrzebne mi neo w krotkim czasie do komunikacji z dziewczyna, ktora wyjezdza dosc daleko i potrzebna jej bedzie na poczatku pomoc oraz kontakt ze swiatem.

Prosilbym o wszelkie uwagi i mozliwe rozwiazania problemu. Bede mega wdzieczny, bo to naprawde dla mnie wazne…

Pozdrawiam,

Vkos

instalujesz aplikację dostępową??

jeśli tak to sprubój zainstalować same sterowniki

jeśli instalujesz same stery spróbuj zainstalować je w trybie awaryjnym (u mnie kiedyś pomogło)

Za mało danych - jaki modem? jaki system operacyjny? Sterowniki z płyty instalacyjnej od tepsy? Pobierz sobie np ze strony http://www.turbokrecik.info i spróbuj zainstalować. Dzwoniłeś na infolinię tpsa? Może coś pomogą (powinni w końcu)?

Przeczytaj i zastosuj (Zapewne masz Win98):

http://forum.ks-ekspert.pl/index.php?sh … setupx.dll

Plus skan programem MemTest

Ściągnij go, wgraj na dyskietkę i zabootuj z niej komputer, ustawiając to w BIOS-ie…

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=340

Tak wczoraj walczylem caly dzien. Najpierw stwierdzilem, ze pojde na latwizne, bo i tak musze reinstalke systemu zrobic, wiec na razie niech sobie hula.

Tak wiec skorzystalem z aplikacji znajdujacej sie na plycie. W trakcie instalacji sterownikow modemu - zdechl

Sprobowalem przed dodanie nowego sprzetu w Panelu i niby go zainstalowalo, ale dalej nie dzialal. Nie wykrywal w ogole zainstalowanego osprzetu :(((

Ostatecznie zadzwonilem do Neo i typ kazal mi instalowac sterowniki przez folder, w ktorym znajodowala sie aplikacja setup dla Sagema, tutaj juz bylo git, wszystko zostalo zainstalowane, tylko podczas weryfikacji modemu wywalilo mi konflikt z MSGSRV32 :(((

Złączono Posta : 31.08.2005 (Sro) 12:24

Boczi: Tak walcze na Win98, chcialem reinstal na XP robic, ale na razie tkwie na tym shitcie :frowning:

spróbuj trybu awaryjnego u mnei pomogło a wywalało najróżniejsze błędy…

Oki, jak tylko dotre do chaty to sprobuje cos z tym takiego zrobic.

Skad sie w ogole moze brac taki fault?

Złączono Posta : 01.09.2005 (Czw) 14:33

Wczoraj nie mialem za duzo czasu, wiec wykonalem na szybko dwie mozliwosci:

  • instalka czegokolwiek w USB w trybie awaryjnym, niemozliwa z racji niewychwycenia urzadzenia Plug & Play - lipa

  • scandisk i sprawdzenie bad sektorow - wszystko w najlepszym porzadku

Dzisiaj wezma sie chyba za bardziej drastyczne srodki…

Dzieki za dotychczasowa pomoc!

Jakby co jestem nadal otwarty na sugestie.

Pozdrawiam!