Prośba o pomoc w Counter Strike 1.6

Witam otóż mam prośbę, dopiero co zaczołem grac i mam prosbę mogli byście mnie zapoznać z jakimiś tajnikami może nawet ustawieniami w counterze żebym mógł sprawnie szybko i bezboleśnie zabijać. Jakieś porady pomoc bedę wdzięczny z góry dziękuję!

Jeżeli ci to chociaż trochę pomorze to:

Trzymaj wysoko celownik.Na wysokości głowy.Zazwyczaj jak ktoś do ciebie strzela to skacze…

Staraj się zaglądać w każdy kąt.Tak,jakby za każdym rogiem był wróg…

Pozdro…

na jajcarsko :stuck_out_tongue:

Strzelaj potem pytaj (drugiego zioma) z której drużyny jesteś?

na poważnie:

Dogadaj się z kimś i współpracujcie, a nie głupio lecieć pojedynczo na śmierć :slight_smile:

Jak strzelasz do odległego wroga kucnij … strzały będą precyzyjniejsze a ogień ciągły prowadź tylko na niewielkich odległościach.

Strzelaj pojedynczymi seriami, jak przytrzymasz dłużej to będziesz strzelał na wiwat, nie celuj w nogi czy brzuch, staraj się celować wysoko - w głowę, na początku jest trudno ale z czasem będzie OK, bądź w ciągłym ruchu, rozglądaj się wokoło.

Najlepsza rozdzielczość to 800x600, celownik zielony i rozmiar (size) small. Strzelaj seriami po 2-3 pociski jeżeli znajdujesz się daleko od przeciwnika, przy bliskich odległościach stosuj tak zwane fullauto, czyli cala seria pociskow, musisz jednak asekurować troche celownik bo jest spory rozrzut w wypadku ak47 czy m4… Przy okazji, to są najlepsze bronie…

dziekuje za odp napewno mi pomogą pozdro!

Przede wszystkim graj TT(czyli team play), zawsze graj drużynowo, bo sam ffa(możesz się z czymś takim spotkać, tzn. Free For All , czyli ze grasz sam bez niczyjej pomocy, a tak się zazwyczaj nie powinno grać, bo mogą cię szybko zabić). No i przede wszystkim musisz trenować i to dużo, by grać chociaż dobrze w tą grę, ja gram ponad 1,5 roku i nadal nie gram jak mistrz :mrgreen:

Heh to teraz mam tak ze nie mogę wycelować w kolesia i nie moge ustawić rozdziali 800x600 tylko mogę 600x480 lub 1024x768