Prośba o pomoc w złożeniu kompa

Witam

Prosiłbym o pomoc w złożeniu kompa. Ostatnio nie jestem kompletnie zorientowany na rynku części więc jestem kompletnie zielony. Moje wymagania to płyta główna Intela ,dysk twardy 300GB, minimum 2GB RAM… ogólnie by każda gra mi ruszyła (rzadko gram ale jak już to ma działać bez zawieszek) i się nie martwił o to przez parę lat. koszt to maksymalnie 3000zł ale lepiej by było by sie zmieścić w tych 2500zł.

Co byście mi polecili?

Ps. Oczywiście monitory, głośniki itp. mam więc nie potrzebuje nowych więc zestawy odpadają

Takie wymagania to spełnia tylko konsola. Nawet jak dziś wydasz 3300 zł (bo musisz mieć Windowsa) to i tak za rok będzie to złom.

A kompa za 3300 zł kupisz i to fajnego. Tylko co za rok?

Kupisz za 2500zł i za pól roku zmodernizujesz :slight_smile: Tak jak ja :slight_smile: Kupilem w kwietniu, i od tamtej pory został proc, grafika i ram (który niedługo sprzedaje i kupuje porządniejszy) :slight_smile:

Po co ma kupować nowego windowsa, wystarczy że zgłosi że płyta główna się spaliła i bez problemu aktywują i będzie to w pełni legalne, jak ma windowsa w wersji BOX to nie musi kupować nowego bo w tej licencji jest dozwolona zmiana konfiguracji x razy i nie wymaga aktywacji.

Kasztan24 = technik_elekt = #Fafik# to czuć od daleka :stuck_out_tongue:

Windowsa mam… nie jest to oem… piszcie dokładniejsze propozycje lub oferty… ogólnie sie nie znam obecnie na sprzęcie to może coś aby ten wiedźmin chodził choć w to nie gram i nie będe ale ponoć ma dość duże wymagania więc potraktujmy to jako wymagania standartowej gry za np. 2 lata

E6750

Foxconn P35A / MSI Neo2 FR

2x1Gb Corsair XMS2 800Mhz / jak masz mniej kasy to Goodram 800Mhz

8800GT 512Mb - jak znajdziesz to najlepiej od bfg/palit/evga

WD Caviar AAKS 320Gb

Corsair CMPSU-450VXEU 450W

Jak kasy starczy to Scythe Ninja revB ~140zł na proca albo tańszego freezer Pro 7 ~70zł